Wpis z mikrobloga

dubiel dobrze jedzie z tym twitchem, w----ł się na urodziny do kuby armady, wszystko nagrywa xD z perspektywy uczestnika imprezy to bym go w-----ł oknem. Julia kostera z Filipkiem drama, dubiel kręcący co chwilę c--e kostery i dupę dziewczyny Svinarskiego Pawła. Ja p------e, Dubiel, Medusa to dobrą krindżownię o----------ą, a Dubiel mocno podatny na czat.
#twitch #famemma #dubiel #medusa
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@asdfiksowy: Stary, fajna historia xD Tylko ze to jest jego mieszkanie to jak mogl sie w----c xD

Widac ze z pywnicy jestes i nigdy nie byles na imprezie. Dubiel ma hajs z walk, nie musi juz udawac family friendly.
  • Odpowiedz
@asdfiksowy: Znak obecnych czasów. Ja to nie do końca rozumiem, bo u mnie na parapetówkach to telefony na bok i nikt nie zwraca na nie uwagi, a fotki jak ktoś porobi to tylko dla siebie. Teraz streamy lecą, gdzie indziej oszczanych kolegów foty wrzucają i jest git XD.
PS:
Zaleciało boomerstwem
  • Odpowiedz
@asdfiksowy: Franio był forpocztą, a sojusz z Medusą katalizatorem wejścia oskariatu na Twitch i teraz Dubiel wchodzi już na rozpoznany teren już bez krygowania jak wymoczek. Teraz pytanie, która duża influencerka zamieni malowanie rzęs na lajwie instagramowym na IRL-e na Twitchu.
  • Odpowiedz
@asdfiksowy: stary ale Ty nawet nie wiesz o co oni sie pokłócili, nie wiesz czy dubiel nie mowil ze bedzie live i czy komus przeszkadza, tak jak mowisz, ty sobie cos tam wymysliles i próbujesz nas przekonać że wsrod influencerow na imprie ktos nie lubi kamer xD
  • Odpowiedz
@RafDan: Laska reaguje miną "cringe" jak ją kameruje, prosi go żeby wyłączył bo jest na urodzinach. Jej chłopak, dubiel i solenizant co chwile kamerę kierują na jej c--e XD nie no spoko. to że laski lubią atencję nie znaczy że lubią jak na c--e jej się patrzy 10k stulejarzy. Tym bardziej że IG kostery jest bez kontentu nudity.
  • Odpowiedz
@RafDan: Ja mam wyjść z piwnicy? To Ty nie masz pojęcia jak człowiek się powinien zachować w takiej sytuacji. Gdzie ona niby wróciła na live? Przez ułamek sekundy pojawiła się w bluzie ale już jej nie kamerował ani się nie udzielała lol. Sam dubiel wiedział że przesadził
  • Odpowiedz
@asdfiksowy: chłop se godzinke polatał z kamerą i wyłączył jak się zaczynała właściwa impreza a ty zarzucasz jakąś dogłębną analizę XD
Mnie jedynie d--a boli że influencerzy sobie robią imprezki w środku tygodnia bo c--j ich w sumie interesuje jaki jest dzień tygodnia. A my robacy rano do pracy. Praca influencera taka ciężka
  • Odpowiedz
@asdfiksowy: xD

To wrocila czy nie wrocila? Bo najpierw piszesz ze nie wrocila zeby potem napisac ze jednak wrocila xD Niezla analiza pywniczaku.

Koncze, bo szkoda czasu. Ty nie majac pojecia o tym jak tam sie zachowuja, co sie stalo, jak byli dogadani bedziesz mnie przekonywal ze obrazila sie bo dubiel robil lajwa.

Naura
  • Odpowiedz