Wpis z mikrobloga

Hej!

Mam pytanie. Po 10 latach czeka mnie zakup nowej zmywarki. Czy jest ktoś obeznany z dzisiejszym sprzętem i technologią? Na co zwracać uwagę? Jakie funkcje warto mieć, oprócz zmywania naczyń? ;) Jaka firma produkuje zmywarki, które nie rozpadną się za 2 lata? Z góry dziękuję za pomoc i porady :)

#agd #kuchnia #zmywarka #bosch #beko #siemens #whirlpool #samsung

Z góry przepraszam jak wypisałem nie związany tag, ale takie mi przychodzą w tej kwestii do głowy :)
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@waluss: posiadam 5 lat Aristona. Silnik inwertorowy klas AAA. Rozmiar 60. 10 programów - brakuje wyparzania w temp np. 85 st np do butelet dla dzieci lub słoików na przetwory. Efekt - podejrzenie zdejmowania licznika ciepłej wody bo nie używana w kuchni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ruffio: Sam właśnie też miałem, a w sumie jeszcze nam Hotpoint Ariston 12 lat i byłem mega zadowolony, ale Pan serwisant stwierdził że to programator, jakiś zamówił, okazało się że to nie ten i polecił kupić nową zmywarkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@waluss w praktyce i tak będziesz włączał, zamykał drzwiczki i jechał na domyślnym programie. Ale zawsze znajdą się fani zmywarek ci muszą mieć jakieś bajery i cię uświadomią. Co do marek to znam tylko jedna Ariston bo poprzednia służyła ponad 19 lat w rodzinie a obecna też Ariston działa że 4 lata dopiero.
@sberatel: Nie trzeba być fanem. Program auto czy eko są bez sensu i do bani. Uzywa się 2 programy takie normalne. Czyli "Normalny", czasami zwany codziennym. Mycie wstępne + zasadnicze w temp ok 60 stopni.
Oraz drugi program co przybiera często różne nazwy czyli krótszy niż normalny do mniej zabrudzonych nauczyn. Dlatego w tym programie nie ma mycia wstępnego, mycie zasadnicze jest krotsze i suszenie jest krótsze.
Cała reszta programów i