Wpis z mikrobloga

#ebay #ebaycontent #kiciochpyta #pytanie
ebay zablokowało mi konto z powodu podobno niezgodności danych, problem jest taki, że sprzedałem przedmiot i mam na saldzie 270zł których nie mogę teraz wypłacić. Czy miał ktoś taki przypadek jak mogę odzyskać te środki? Odsyłają mnie do Luksemburgu #!$%@?...

Witaj ,



> Dziękujemy za skontaktowanie się z Obsługą Klienta eBay w sprawie salda dostępnego na Twoim koncie, a konto zostało zawieszone z powodu braku weryfikacji dokumentów. Nazywam się Sanket i pomogę Ci w najlepszy możliwy sposób.



> Rozumiem, że Twoje konto jest zawieszone i obawiasz się o środki, które są obecnie dostępne na Twoim koncie.



> Po sprawdzeniu danych Twojego konta okazało się, że Twoje konto zostało zawieszone, ponieważ serwis eBay wykrył niezgodność z informacjami o Twoim koncie podanymi podczas rejestracji, co potencjalnie jest sprzeczne z zasadami serwisu eBay. W tej chwili nie mamy wystarczających informacji, które umożliwiłyby nam usunięcie zawieszenia Twojego konta.



> Prosimy o zrozumienie, że możemy wysyłać wypłaty na Twoje konto bankowe tylko wtedy, gdy możemy zweryfikować, czy Twoje konto jest w dobrej kondycji. Po dokładniejszym sprawdzeniu Twojego konta nasz system ustalił, że brak możliwości zweryfikowania Twoich informacji stanowi zbyt duże zagrożenie dla społeczności eBay. Z powodu tych obaw nie jesteśmy w stanie przesłać żadnych środków na połączone konto bankowe i będziemy postępować zgodnie z przepisami stanowymi i federalnymi.



> Oszustwo nie jest zasadą eBay, wszystkie regulowane instytucje finansowe muszą przestrzegać tego procesu.



> Możesz skontaktować się z:

> Commission de Surveillance du Secteur Financier, 283 route d'Arlon, 1150 Luksemburg, która jest organem właściwym do przyjmowania pozasądowych skarg klientów dostawców usług płatniczych posiadających zezwolenie w Luksemburgu.



> Udostępniłem link, za pomocą którego możesz złożyć wniosek i zakończyć proces oraz poprosić o wypłatę, które są pomocne w serwisie eBay.

> [http://www.cssf.lu/en/](http://www.cssf.lu/en/)

> cssf.lucssf.lu



> CSSF – Commission de Surveillance du Secteur Financier to instytucja publiczna, która nadzoruje specjalistów i produkty luksemburskiego sektora finansowego.



> Grzegorzu, rozumiem, że nie jest to rozwiązanie, którego chciałeś i chociaż bardzo chcę Ci pomóc w Twojej sprawie, nie jestem w stanie, ponieważ jesteśmy również związani pewnymi zasadami i przepisami. Wierzę, że zrozumiesz moje ograniczenia.



> Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie w tej sprawie.



> Z poważaniem,



> Sanket M.


> Obsługa klienta eBay
  • 13
@cybulion: Witaj ,



Dziękujemy za odpowiedź w serwisie eBay. Nazywam się Wanshom i jestem tutaj, aby Ci dzisiaj pomóc.




Grzegorz, naprawdę doceniam Twoją chęć przeprowadzenia weryfikacji w inny sposób i rozumiem, jak ważne jest otrzymywanie wypłat z Twojej sprzedaży. Jednak chcę, abyś zrozumiał nasze ograniczenia, że jest to poza naszą kontrolą i że nie możemy podać dokładnej przyczyny niepowodzenia weryfikacji.




W związku z tym, jak informowaliśmy w poprzednim e-mailu, musisz złożyć