Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: w Białymstoku mój autobus jeździł co 30min i to #!$%@? miał wersję A i B. Czasem przeliczalem czy bardziej nie opłaca mi się iść z buta niż czekać na autobus 15min i #!$%@? się nim przez całe miasto(40min). Białystok 40min jazdy to jest #!$%@? dramat.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: kwestia przyzwyczajenia ¯\_(ツ)_/¯ jak ktoś mieszka na wsi to się wkurza, na mala liczbe autobusów dziennie, ktoś z miasta wojewódzkiego się wkurza, że na tramwaj musi poczekać 8 minut a nie 5, a ktoś w Warszawie się wkurza, że musi poczekać na metro 5 minut a nie 2. Zawsze ktoś będzie miał gorzej, ale to nie znaczy, że skoro ktoś na wsi ma dwa autobusy dziennie to ktoś inny
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: A chłop chłopski na wsi ma dwa autobusy do miasta, o 4:53 i 11:48


@JohnFairPlay: Imo to troche dwa różne tematy.
Co innego bus z chłopskiej wsi gdzie zawsze mr kierman podjeżdza o 4:53 (chyba, ze zaleje pałe to może nie) i raczej żaden ciągnik siodłowy na drodze nie przeszkodzi w dojeździe do celu o czasie.
W miastach, szczególnie tych gdzie korki są ogromne twój dojazd do
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful w cywilizowanych miejscach nasz taki transport co max 3 minut co pozwala na płynne poruszanie się po mieście. ¯_(ツ)_/¯ nie będę porównywać się do z@dupi bo nie zamierzam cofać się w rozwoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LajfIsBjutiful: a ja o 6 wstawałem żeby o 6:40 mieć autobus ktory o 7:40 dojeżdżał i biegiem żeby na lekcje zdążyć. Ale zawsze była pogardą od tych ludzie co w mieście mieszkali i starszy ich jeszcze podwozili bo 500m 16 letni chłopak ma iść rano no przecież że nie
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile: ciekawe czy widziałeś takie metro, które w godzinach szczytu przyjeżdża po 5 minutach. Jeśli uda się do niego wsiąść, to już będzie dużo sukces. Wsiąść i nie zostać zgniecionym - zasługuje na medal
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@LajfIsBjutiful: jeszcze nazywa gościa, który jej powie, że powinna wstać 30 sekund wcześniej i zdążyć na ten tramwaj, debilem xd
Ja do szkoły miałem tylko jedna opcje na swoim miesięcznym, drugim bym mógł za dopłatą za bilet jakoś na styk dojechać xd
Gdybym miał transport co 8 minut to po prostu wybierałbym się na przedostatni, którym bym zdążył do celu
  • Odpowiedz