Wpis z mikrobloga

#aliexpress #xiaomi #hongmi #redrice

Dziś przyszedł RYŻ (xiaomi hongmi red rice)

Transakcja wyglądała całkiem sprawnie, zamówienie 30.12.2013 a wysyłka 7.01.2014.

Pierwsze wrażenie po otwarciu paczki jak najbardziej pozytywne, produkt oryginalny od xiaomi. Wykonanie w mojej ocenie bardzo fajnie. Jedynie co mi nie leży na tą chwilę to gabaryty (do tej pory miałem 3,8') i niepełne tłumaczenie (podobno po aktualizacji do miui v5 jest sporo lepiej)

Gdyby kogoś interesowało to zamawiałem tu:

http://www.aliexpress.com/snapshot/6004164734.html

Wtedy dałem 194$ (z kontem walutowym wyszedł ~585złota), obecnie stoi 188$.

Obeszło się bez VATu ;]

Nie wiem ile w tym prawdy, ale na jednej naklejce jest informacja, że jeśli dam chińczykowi 5 gwiazdek w feedbacku to on dołoży 6msc gwarancji w gratisie.

Ahoi
źródło: comment_q3rDHXAT9rAQ1pxaQnKCqZk2JJNGOpNF.jpg
  • 35
@jodlujacyhipopotam: wysyłasz na własny koszt a jak to realizują to już nie wiem. Wiem, że czasem wystarczy chińczykowi udowodnić wadę przesyłając film a ten albo pomaga albo śle kolejną sztukę bez odsyłki wadliwej (w przypadku telefonu pewnie nie wchodzi w grę)

@csk4be: ma wszystko co potrzeba, jakość rozmów bardzo dobra.
@WTFaydh: wiesz gdzie tutek do v5 5.0? nie, nie ma go na głównej bo tam się nie dowiesz wszystkiego. Na przykład dlaczego nie ma płatnych apek po restarcie.

tutaj na Forum MIUI

Jak zrobisz wszystko do mojego postu to będzie Ci działać :)

Najlepiej się zarejestruj od razu. Na Forum android jest bieda jeżeli chodzi o rr.
@WTFaydh: Raczej to było pytanie retoryczne, bo dałem Ci odpowiedź na nie. Może niejasno to powiedziałem, ale płatne aplikacje znikną Ci prawdopodobnie po restarcie o ile to nie jest jakaś nowa poprawiona wersja. A raczej nie jest. Lepiej poczytaj :)
xiaomi wypuszcza 3 nowe telefony w tym red rice 2, z tego co piszą na forum telchina.pl to mają być bardzo tanie, jeden model (xiaomi F1) za 50 dolarów w chinach