Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #pzu #samochody

Cześć Mirasy.

Żona moja kochana przywaliła w barierki po lekkim poślizgu oplem corsa z 2014 roku (100km), z polskiego salonu - drugi właściciel ~120k przebiegu.

AC mamy w PZU. Samochód wycenili na niecałe 24 tys. Naprawę w ASO na 21 tys z groszami, więc szkoda całkowita. Chcą wypłacić 5450 zł.

Co w takiej sytuacji mam zrobić? Jest mi ktoś w stanie doradzić? Nie wiem czy za tyle naprawie to auto nawet.

Samochód wycenili na prawie 24 tysiące.
Pobierz przemytnik - #motoryzacja #pzu #samochody

Cześć Mirasy.

Żona moja kochana przywalił...
źródło: comment_16678606139tNEBjHBW5NZmpb7B8rWBx.jpg
  • 22
Jak całe lampy, chłodnica itp, to patrząc po zdjęciach wymieniasz błotnik maskę itp. Ja cię się uda to znajdziesz na stronie w kolorze więc odpada malowanie. Rozumiem szkodę całkowitą po dachowaniu pod pociąg, ale taka obcierka??
@przemytnik: wyciągnąć wnioski na przyszłość. Jak jeździcie nad ranem kiedy jest już szron to zmieniać opony za wczasu. Może jakieś jazdy doszkalające co by nie hamować w zakręcie na takiej nawierchni.
@francoisinho w polisie na 26 tys. jak dobrze pamiętam. 5 k wyszło ze wspaniałej matematyki gdzie wartość pojazdu nieuszkodzonego to ok. 24k, uszkodzonego ok. 18k i po odjęciu jednej liczby od odrugiej wychodzi 5,5k