Wpis z mikrobloga

#rock #metal #gothicrock #gothicmetal
#cultowe (1019/1000)

Closterkeller - Władza z płyty Cyan (1996)

Nastoletni ja: o kurde, ta piosenka ma już z sześć lat i nadal jest taka głemboka
Prawie 40-letni ja na kalkulatorze: 2022 minus 1996 ( _)
Każdy w komentarzach na YT: mimo upływu lat, nic....

------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Kiedyś przez tysiąc dni postowałem tu piosenki które z różnych względów weszły mi w głowę w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz wrzucam już niekoniecznie codziennie rzeczy, które wtedy nie zmieściły się na liście, które mi się przypomniały, lub których słucham aktualnie. W dalszym ciągu szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne.
https://rateyourmusic.com/~cultowe
cultofluna - #rock #metal #gothicrock #gothicmetal
#cultowe (1019/1000)

Closterke...
  • 21
@Monialka: @pregunta: @cult_of_luna: Ja tam lubię. Nawet mam coś na półce z ich płyt. W jakiś tam sposób bardziej polubiłem przez różowego. Lubię sentymentalizować to może też dlatego xD Osobiście uwielbiam te skromne wykonanie, gotyk pełną gębą.

Koncertowo to przecież też działa. Jak widać na załączonym obrazku. Teraz oczywiście też koncertują, ale to już raczej dla takich prawdziwych fanów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie zmienia
pekas - @Monialka: @pregunta: @cultofluna: Ja tam lubię. Nawet mam coś na półce z ich...
@Mortimer_Gothic: to że zielonka coś do mnie pisze, nie znaczy że mnie to cokolwiek obchodzi

ale okej, bo nie chce mi się już: TAG, to nie jest żaden tytuł maila, który jak się nie będzie zgadzał z treścią, to masz #!$%@? bo szef będzie zły. Tag, to zawężenie grupy odbiorców Twojej treści. Jeśli deathmetalowa kapela nagra miniaturkę z piękną akustyczną gitarą, a ja otaguję to deathmetal, to znaczy że kieruję swoją