Wpis z mikrobloga

Mirasy te F30 są coś warte? Ile trzeba dać za coś do czego nie trzeba będzie co chwile ładować walizki pieniędzy? Rozważam i benzyne i diesla byle w automacie. Przebiegi ok 15, maks 20k km rocznie. Moc 150 koni wzwyż. Słyszałem, że z silnikami tam bywa różnie
#bmw #motoryzacja #f30
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fiedya: kwestia ile masz kasy na zakup. Najlepiej polifta, diesel 190 KM. No i niekoniecznie wybierałbym z xdrive'm ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaz kiedyś miałem 2 litrowego diesla 184 KM i chodził jak burza i pewnie do dziś jezdzi. Tylko było tam roznie z rozrządami. Na pewno na start licz jakies 5k w serwis minimum. Tak poza tym świetne auta, dla mnie F30 jedna z lepszych i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fiedya: obecnie to nie najlepszy budzet, ale z tych starszych roczników idzie coś znaleźć. Jak patrzę na ceny F30'tek do kupienia (handluje samochodami) to masakraaaa. Fajnego polifta może być ciężko znaleźć a najbezpieczniejszy będzie polift.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fiedya: kupiłem 3 tygodnie temu 328d 184 km (Ameryka) w xdrive po wymianie rozrządu. Dałem 60k. Jak narazie zrobiony serwis olejowy łącznie z olejem skrzyni, mostów i w skrzynce vtg od xdrive. Śmiga aż miło a 8 biegowy automat to poezja.