Wpis z mikrobloga

Wczoraj minęła mi ważna rocznica na tagu #perfumy a mianowicie pół miesiąca odkąd tu zawitałem. To hobby przypadło mi do gustu do tego stopnia, że zamówiłem od tamtej pory łącznie 77 różnych zapachów. Tak, siedemdziesiąt siedem. W tym 8 flakonów, widocznych na zdjeciu (male oszustwo bo Avona akurat mialem wczesniej, ale Nou Oliban mi jeszcze nie przyszedł, wiec liczbowo się zgadza). Jest to Wasza zasługa, albo Wasza wina, tego jeszcze nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie chce podliczać ile już wydałem bo zrobiłoby mi sie przykro.

Mam wrażenie ze w tym krotkim czasie obudziłem sie na nowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to pewnie od tych feng shui nisz z House of Merlo sie tak w glowie miesza xD natomiast czego jestem pewien, to że wiele zyskałem na takim przeoraniu nosa. Potrafie rozpoznać i nazwac nuty, o jakich wcześniej nie miałem pojęcia. Potrafie dobrać dla siebie perfumy na daną okazje, i wiem o czym mowi do mnie babka z Sephory.

Mam swoją topke zapachów (tj. 3x Encre Noire), ale mam i liste hańby.

I chociaż przede mną droga długa i droga(hehe) to rad jestem że na nią wkroczyłem, i podążać nią moge w tak zacnym gronie ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdro perfumirki!

Edit: a, no i dorobiłem sie przecież autorskiego tagu z recenzjami ktory nawet i zbiera jakies plusy xD
Barcol - Wczoraj minęła mi ważna rocznica na tagu #perfumy a mianowicie pół miesiąca ...

źródło: comment_1667846229qbMFniZeHxaMvpI5ycol0U.jpg

Pobierz
  • 24
tego joopa to złego niechcący kupile xD nie wiedzialem ze to EDT jest taką legendą wiec kupilem EDP bo byla promka na Notino


@Barcol: Atam. Ja różowego też lubię i się nie wstydzę. Król syntetycznych zapaszków lubiany przez kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)