Wpis z mikrobloga

Nieważne czy to Kasia mająca lat 19, Asia mająca lat 26 czy Grażynka mająca lat 45. Wszystkie te wymienione kobiety łączy wspólna cecha. Chcą ponadprzeciętnego, zjawiskowego partnera (chad). Ot żadna nowość powiecie...

Mam strasznie nieudane życie towarzyskie, z którym wciąż się godzę, ale z moich obserwacji wynika jasno. Masz wygląd-masz bardzo uproszczone życie. Możesz mieć pół miliona długu, być chamem, mieć trójkę dzieci z różnymi kobietami a i tak będziesz miał bardzo bogate życie towarzyskie.

Swoją osobą próbowałem uderzać w różne grupy wiekowe ( tak jak wymieniłem w genezie wpisu) i zazwyczaj kończy się to zawsze tak samo. Słaby wygląd, średni wzrost, niezbyt odszukany image jest ważniejszy od dyplomów, pracy czy nawet majątku, który posiadasz¯\_(ツ)_/¯

I rzeczywiście jeżeli kobieta już w pierwszych chwilach nie zaakceptuje twojego wyglądu możesz już pisać Siebie na straty. Brutalne ale prawdziwe. Jeżeli ktoś od samego początku wydaje ci się nieatrakcyjny fizycznie to nie ma siły i magicznej różdżki, która to zmieni. Możesz być tylko opcją ,,zapchajdziury,, dla wygodnego życia. Albo też przypomni sobie o Tobie, kiedy będzie czegoś potrzebowała (niestety większość moich znajomości z płcią przeciwną tak wyglądało) ponieważ są tak nauczone, że mi się zawsze oferuje pomoc i osiągają to czego chcą (nawet pół roku po ostatnim kontakcie, kiedy to nawet nie ma do Ciebie tyle szacunku a zasłania się wstydliwością() tylko próbuje to załatwić przez znajomego/brata/kuzyna, z którym mam dobry kontakt jak w moim przypadku #!$%@?( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ej ale jakoś do mundurowego sportowca, młodego barona, instagramowego modela nie czuje się wstydliwości czy skrępowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

A i jeszcze takie spostrzeżenie. Jeżeli kobiety są ,,niby przyjaciółkami,, a którejś z nich zaczyna podobać się jakiś facet to z automatu zaczynają o niego rywalizować. Ot, kobieca logika i natura( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka #przegryw #blackpill #gorzkiezale
  • 5
@Kebab_po_browarze: Wystarczy, że jedna okaże zainteresowanie wtem w większości przypadków odpala się ,,ta następna,, Wśród kobiet wygląda to śmiesznie, bo na początku jedna drugiej próbuje obrzydzić dany wybór i wchodzi do kontrofensywy. A wtedy wiadomo uwydatnianie ciała, drobny flirt itp. Próba wzbudzenia zazdrości i jednocześnie pożądania. Zaobserwowałem to, gdy kiedyś pracowałem w komunikacji zbiorowej, gdzie przewijało się dużo kobiet 16-35. Zasada działania identyczna niezależnie od wieku.
@Kebab_po_browarze: Byłoby miło. Jeszcze jak! Ogólnie logika kobiet przypomina mi dzieci. Niezauważona zabawka może leżeć w kącie nawet kilka lat, ale jeżeli tylko jedno dziecko zacznie się nią interesować zbiera się grono i każdy chce się nią bawić. Wyrywają ją sobie z rąk aż w końcu ją niszczą albo wszyscy się nudzą i z powrotem rzucają w kąt.

Ale to też nie musi oznaczać zwycięstwa danego gościa. Jedna drugiej może tak