Wpis z mikrobloga

Przecież ja tylko usuwam dezinformacje zgodnie z waszymi własnymi standardami xD Kali ukraść krowę - dobrze, Kalemu ukraść - źle?
  • Odpowiedz
@Kryspin013: wolność słowa jest wtedy gdy można bezkarnie obrażać i dehumanizować ludzi o innym niż biały kolorze skóry/innej orientacji lub tożsamości seksualnej lewaku ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Przecież ja tylko usuwam dezinformacje zgodnie z waszymi własnymi standardami xD Kali ukraść krowę - dobrze, Kalemu ukraść - źle?


@WO22: Ja ci coś usunąłem fikołkowcu? Btw, nawet zawołać się mnie boisz? xD

@Kryspin013: wolność słowa jest wtedy gdy można bezkarnie obrażać i dehumanizować ludzi o innym niż biały kolorze skóry/innej orientacji lub tożsamości seksualnej lewaku ¯_(ツ)_/¯


@ghandi92: Typ mi usunął cały długi koment gdzie sprostowałem
  • Odpowiedz
@WO22: gdy moderacja Twittera usuwała fake newsy nt. pandemii lub homofobiczne/rasistowskie wysrywy również myślałeś w takich kategoriach czy krzyczałeś coś o wolności słowa (a raczej wolności do obrażania tych z którymi się nie zgadzasz)? @Kryspin013: niestety, rozmowa z wykopowym prawactwem jest z góry skazana na porażkę. Do tych ludzi nie docierają najprostsze argumenty ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kryspin013: niestety, rozmowa z wykopowym prawactwem jest z góry skazana na porażkę. Do tych ludzi nie docierają najprostsze argumenty ¯_(ツ)_/¯


@ghandi92: nie wszystkich ale z reguły masz rację. @wo00 to wzorowy przypadek że szkoda strzępić ryja na niego bo jak twoja odpowiedź mu się nie spodoba to tuza wrzuci cię na czarno i ci skasuje wypowiedź która go uwiera xD

Aż napisałbym na kogo wyszedł pan wo00
  • Odpowiedz
@ghandi92:

gdy moderacja Twittera usuwała fake newsy nt. pandemii lub homofobiczne/rasistowskie wysrywy również myślałeś w takich kategoriach czy krzyczałeś coś o wolności słowa (a raczej wolności do obrażania tych z którymi się nie zgadzasz)?


Też myślałem w takich kategoriach. Trudno ci pojąć, że można nie być hipokrytą??
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Skłamałeś w swoim wpisie, i kłamiesz znowu, bo się odniosłem do tego, co napisałeś. You are fake news.


@WO22: zajebiście się odniosłeś usuwając mój koment i pisząc "haha masz bana bo rzep" xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Znowu kłamiesz. Napisałem

I w profilu i w nazwie profilu.

Odnosząc się właśnie od tego, co napisałeś. Sprawdziłem zbanowane osoby takie jak niejaki Klein itp i nie mieli oni informacji o parodii w nazwie konta, a tylko w informacji o profilu. Czyli złamali zasady, wbrew temu, co chciał stwierdzić twój wpis.
  • Odpowiedz
Odnosząc się właśnie od tego, co napisałeś. Sprawdziłem zbanowane osoby takie jak niejaki Klein itp i nie mieli oni informacji o parodii w nazwie konta, a tylko w informacji o profilu. Czyli złamali zasady, wbrew temu, co chciał stwierdzić twój wpis.


@WO22: napisałem tam znacznie więcej gościu, między innymi wyjaśniając ci skąd się bierze obecna beka z muska i takich prawaków jak ty lolnościowcu.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Skłamałeś, a to wystarczy. Zastosowałem standardy Twittera sprzed przejęcia przez Muska, żeby usunąć dezinformację. Tyle.
Wystarczy postawić przed lewicowcem lustro, żeby wywołać na jego twarzy wyraz oburzenia.
  • Odpowiedz