Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy wiecie ale Ruscy mają podobną obsesje na temat NWO jak wykopki ...Po tej wizycie będzie jeszcze większa schiza - Buffet odwiedza Zełenskiego. Pewnie ustalają jeszcze większe NWO :P

Prezydent Zełenski spotkał się z amerykańskim biznesmenem i filantropem Howardem Buffettem.

#ukraina #wojna #rosja
niewiempoco - Nie wiem czy wiecie ale Ruscy mają podobną obsesje na temat NWO jak wyk...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niewiempoco: nwo istnieje tylko wokół tego jest dużo teorii robionych przez cwaniaków i choroszczan, ale w wersji ruskiej ze swoją propagandą zrobili z tego kabaret że tylko my wielka ruś możemy ich pokonać itd
  • Odpowiedz
@niewiempoco: W Rosji Soros to jeden z głównych zachodnich wrogów mediów propagandowych. Oni nawet przypisywali mu wymyśłenie narracji zrównujacej III Rzeszę z ZSRR co skutkowało taką rezolucją w PE.
Oczywiscie w Polsce oczami prawaków Soros to niemal komunista. Po prostu każdy atakujac Sorosa rzuca w nim tym co akurat najbardziej negatywne w jego kraju.
  • Odpowiedz
W Rosji Soros to jeden z głównych zachodnich wrogów mediów propagandowych.


@szurszur: Soros to najlepszy produkt eksportowy Węgier. Straszy nim Putin, PiS, nawet Erdogan. (Nie wiem, czy dotarł do Chin, ale to bardzo specyficzny rynek).
  • Odpowiedz