Wpis z mikrobloga

Obie osoby mają do niego dostęp ze swoich loginów i swoje karty.


@bartez_94: w przypadku pelnomocnictwa tez mozna miec dostep ze swojego loginu i miec swoja karte
  • Odpowiedz
@Noniusz: nie, bo pełnomocnictwo w Polsce nic nie znaczy i banki go nie respektują (patrz raport NIK w tej sprawie). Poza tym po śmierci własciciela, pełnomocnictwo wygasa. W przypadku kiedy konto ma dwoje włascicieli, drugi ma zawsze dostęp do pieniędzy, także po śmierci drugiego właściciela.

@niebadzogrem: ja mam konto Przekorzystne w Pekao SA. Spoko działa, fajna apka, póki co bezproblemowo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Noniusz: nie, bo pełnomocnictwo w Polsce nic nie znaczy i banki go nie respektują


@szucharles: miałem na myśli pełnomocnictwo do konta, nadawane normalnie w banku. Więc jak by mieli nie respektować? xd
  • Odpowiedz
@niebadzogrem Polecamy nasz bezpłatny rachunek PKO Konto za Zero. W ramach konta otrzymacie od nas:
wielowalutową kartę debetową,
przelewy w serwisie internetowym iPKO, aplikacji mobilnej IKO i oddziale,
powiadomienia SMS o zdarzeniach na koncie.

Aby karta była bezpłatna, wystarczy zapłacić nią 5 razy bezgotówkowo (z wyjątkiem przelewów) lub BLIKIEM w 30 dniowym cyklu rozliczeniowym. W pozostałych przypadkach pobieramy opłatę 10 zł miesięcznie. Jeżeli będą wydane 2 karty do rachunku, to każdą z kart należy wykonać odpowiednią
  • Odpowiedz
@niebadzogrem: zwróć uwagę też na sposób autoryzacji przelewów. Na przykład w Pekao bezpłatną formą jest jedynie aplikacja mobilna. Za każdą inną formę autoryzacji się płaci. Wewnętrzne przelewy z kont oszczędnościowych są bezpłatne tylko w aplikacji mobilnej, z poziomu przeglądarki są już srogo płatne. I wiele innych kruczków, które sprawiają, że z bankowości korzystam w zasadzie tylko używając aplikacji mobilnej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niebadzkotem: Santander dostaniemy 300zl i konto za 0zl karty 2 też :D no i będę mógł śledzic online historię wydatków. Pewnie jutro zrobię post jak to robić xd czy jakiś program Excel co najlepsW do śledzenia budżetubwspolnego bo prywatny tonrozwjbie po swojemu xd
  • Odpowiedz