Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Bank premium potrzebny od zaraz. Ktoś coś?
Wpływy na konto z pensji za 2022 - 343 000 PLN

Wiem, że nie na wszystkie banki z usługą premium się łapie z tym dochodem dlatego z wielkim bólem zmieniam bank.

#santander Bank Polska z dniem 19 listopada wprowadza na wszystkich kontach licznik śladu węglowego na podstawie analizy transakcji kartą muszę pilnie zmienić bank.

Dodatkowo bank będzie udzielał klientom ekoporad na podstawie transakcji kartą więc ja podziękuję

Potrzebuje banku a nie porad. Porady to może udzielać mi moja żona lub mama a nie bank.

Wymagania:

-Deddykowany doradca
-Deddykowana infolinia
-Darmowe wypłaty na całym świecie
-Kantor online
-Konto w USD, EURO
-Darmowe przelewy express elixir
-Mile widziane priority pass (chociaż mam w aplikacji KLM ale tylko kilka rocznie)
-Sensowana aplikacja

#pko #pkobp #mbank #banki #bankowosc #millenium #pytaniedoeksperta #pytanie
Caracas - Bank premium potrzebny od zaraz. Ktoś coś?
Wpływy na konto z pensji za 2022...

źródło: comment_1667810795CaHgThVHZlaQdMWG7NJkem.jpg

Pobierz
  • 11
Polecamy Konto Platinium II z osobistą opieką doradcy. Dla naszych prestiżowych klientów mamy specjalne warunki prowadzenia konta. Otrzymasz od nas bezpłatnie:
- wielowalutową kartę debetową,
- wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą,
- przelewy w serwisie internetowym iPKO, aplikacji mobilnej IKO i oddziale,
- powiadomienia SMS o zdarzeniach na koncie,
- rozszerzony Program Przywilejów,
- priorytetową obsługę w specjalnie wydzielonych pomieszczeniach,
- dedykowaną infolinię obsługującą klientów bankowości prywatnej.
@Matpiotr: Podrzucasz koledze jakiś randomowy link z googla wyżywając się lekko, że coś go przerasta a nawet nie sprawdziłeś co mu proponujesz. Zresztą, dobrze że sam się zorientował. CA lub Citi jako bank premium? Bosze ¯\_(ツ)_/¯ @Caracas: z daleka od CA i Pekao, obsługa dramat. Citi raczej też nie jest VIP ;) mBank mocno dyskusyjne a wręcz nawet nie wiemy kto tam wsadził ich na 1. miejsce (dużo to pewnie
@ZarabiajnaBankach: Citi nie jest VIP? Przecież Citi jest chyba najbardziej vipowskim bankiem w Polsce.
Centra tylko w dużych miastach, do których nie wejdziesz nawet jak nie masz 400k aktywów.
Same "grubasy" mają konta w tym banku, na private trzeba mieć 4 miliony aktywów( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piotrek1989: Bank skontaktował się ze mną i w drodze indywidualnych wymagań wyłączył mi opcję licznika śladu węglowego na wszystkich kontach. Ta opcja nie widnieje u mnie również w bankowości elektronicznej