Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 76
956 684 + 49 = 956 733

Achtung lawinen!

Pogoda kapitalna. Praktycznie zero wiatru i "przyjemne" 9*C chociaż mam wrażenie, że garmin trochę oszukuje tym swoim termometrem. Nie ma to jak uświadomić sobie, że pełne neopreny leżały zapomniane w torbie, a Ty człowieku jeździłeś tylko w noskach w te gorsze pogodowo dni xDD.
Niestety nadszedł listopad i droga na zaporę okresowo - czyli do wiosny - zamknięta (,) także @jarnunvosk niestety nie będzie nocnego zdjęcia z pełnią księżyca nad bajorem. Ostatki rozsądku nie pozwalają mi ryzykować jechać tam po zmroku jak temperatura drastycznie spada i może być nieco ślisko. Dowiedzieć się ile kosztuje taka wycieczka wg szwajcarskiego taryfikatora mandatów też bym nie chciał xDD.
Także pozostaje kręcić po lokalnych, słabszych jakościowo podjazdach z nawierzchnią miejscami typu kongo przez co zjazdy nie są tak przyjemne jak ten z zapory.

Kurczę ale bym sobie pojechał coś dłuższego, a te dni takie coraz krótsze...
138 dni do wiosny ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rowerowyrownik #szosa #wykoproseclub

Skrypt | Statystyki
Pobierz pawlos10rs - 956 684 + 49 = 956 733

Achtung lawinen!

Pogoda kapitalna. Praktyczni...
źródło: comment_1667752247Halj7SbaaMqjGm5J8xcv3e.jpg
  • 6
@jarnunvosk: dałem z siebie całe 30% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak, już w zeszłym tygodniu pojawiły się tabliczki z informacją o możliwym oblodzeniu jezdni w całej dolinie :(
Później jak zaczną sypać chlorkami to i tak już nie będzie zamarzać więc jeszcze coś pewnie będzie kręcone XD

@Zkropkao_Na żeby cały tysiąc ludzi tak sumiennie podszedł do zadania to milion by był na momencie :D
@Zkropkao_Na: ja miałem założenie na ten rok 12kkm, brakuje mi 1236,3km także witam w klubie :D
Tylko, że w moim przypadku to jest takie NO FUCKIN WAY. Niewykonalne po prostu i nawet już nie mam nadziei xD
Już prędzej chyba wbije te 25k metrów elevation na równą stówę XDD
Także powodzenia bo z taką końcówką roku człowiek sobie przypomina te wszystkie dni kiedy z błahych powodów nie wyszedł zakręcić, a teraz