Wpis z mikrobloga

Mamełe chcialaby lecieć na wycieczkę, ja proponuje jej Włochy. Generalnie to w całym życiu mało gdzie była i teraz chce sobie to wynagrodzić. Ale sama nie poleci no bo jak gdzie ona, nic nie wie, zginęłaby tam, więc ja pomyślałem że mógłbym z nią lecieć jako pies przewodnik xd orientuje się ktoś ile taka wycieczka dla dwóch osób na 3-5 dni powiedzmy do Rzymu by kosztowała? Jakiś w miarę hostel czy tam b&b, trochę jedzenia i zwiedzania, bez szaleństw. A może rzeczywiście lepiej porozglądać się za jakimiś zorganizowanymi i wyszłoby taniej niż ze mną (dla mnie to i tak taka średnia atrakcja to będzie, w Rzymie byłem to raz a dwa mamtka katolka to tylko po kościółkach będzie łazić). Znacie jakieś biura podróży w Warszawie albo Łodzi do polecenia specjalizujące się w takich wyjazdach "dla katolików"?
#podroze #wlochy #podrozowanie #rzym #biuropodrozy #wycieczka #urlop #wakacje
O.....0 - Mamełe chcialaby lecieć na wycieczkę, ja proponuje jej Włochy. Generalnie t...

źródło: comment_16677267730FghFpfUJwVnfRGyVYTX67.jpg

Pobierz
  • 6
3-5 dni powiedzmy do Rzymu by kosztowała?


@Okospok0: do 2 tys za osobę jeśli organizujesz sam. Wychodzi podobnie jak z biurem podróży, ale jak pojedziesz sam to przynajmniej żarcie dostaniesz dobre, a nie najtańsze w hotelu i idziesz gdzie chcesz i nie tłuczesz się autokarem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bilety do wszystkich atrakcji kup online przed wycieczką