Wpis z mikrobloga

Patrząc na to, co się dzieje w Twitterze, to Teslę czeka spadek poniżej $200, niestety teraz cały ten burdel będzie miał wpływ na akcje, bo rynek pomyśli, że Elon będzie zasypywał straty Twittera wyprzedając akcje Tesli.

@anonimowy_programista może trochę dywersyfikacji i Palantirka też weźmiesz? Równie szalony CEO, ale nie rozdrabnia się na tyle biznesów różnych, 100% skupienia na jednym.

The only time I'm not thinking about Palantir is when I'm swimming, practicing Qigong or during sexual activity. - Alex Karp


#gielda
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mam_odwage_nic_nie_osiagnac: czy ja dobrze widzę że Palantir zjechał 77,5% od ATH? Nie zazdroszczę.

rozdrabnia się na tyle biznesów różnych,


Elon potrafił tak prowadzić Teslę i SpaceX przez ponad dekadę i obie firmy nigdy nie miały lepszych perspektyw przed sobą niż teraz. Dowody świadczą że potrafi to ogarniać sam albo z pomocą ludzi, którymi się otacza.

Inna sprawa jest taka, że nie rozumiem tego co robi Palantir. Prawie żaden retail inwestor nie
Jak rynek zrozumie, co robi Palantir, to już będzie za późno na zakup ( ͡° ͜ʖ ͡°)


co Ty mnie na FOMO próbujesz złapać? :D

@mam_odwage_nic_nie_osiagnac: nawet jeżeli Palantir miałby zrobić 100x, to nie czułbym się w tych akcjach bezpiecznie, samemu nie umiejąc ocenić firmy ani ich produktu.

Teslę znam i rozumiem doskonale. Mam ~450k PLN w ich akcjach, co daje obecnie ~99% mojego płynnego portfolio, a