Wpis z mikrobloga

Jako że sezon grzewczy w pełni, to kilka osób pytało o oczyszczacz. Kupiłem sobie taki z myślą o tym że każdy będzie palić czym popadnie, mimo tego że problem smogowy nie występuje w mojej okolicy w znacznej ilości, ot same bloki. Dziewczyna jest alergiczką i dlatego też zdecydowałem się na zakup.

Minął mniej więcej miesiąc od zakupu, oczyszczacz chodzi właściwie codziennie.
Mój model
https://www.mediaexpert.pl/agd-male/do-domu/oczyszczacze-powietrza/oczysczaczacz-powietrza-sharp-ua-hd60e-l?gclid=EAIaIQobChMI1ImwoPyX-wIVg6iyCh3hvANkEAQYAyABEgJwqvD_BwE

Wnioski i obserwacje
- mniej kurzu, zdecydowanie w powietrzu. Sprzątając intensywnie kurze warto ustawić oczyszczacz na pełną #!$%@?ę żeby wsysał kurz.
- czujniki są bardzo czułe, palę faja na balkonie (ostatnie pietro więc dym leci up, balkon na rogu) to czujka łapie smród błyskawicznie
- podczas gotowania podobnie, czujnik działa błyskawicznie i np. zjarana zapiekanka uwalnia moc urządzenia bardzo szybko, - eliminacja zapachów po pieczeniu/gotowaniu, radzi sobie, kilka godzin po nie czuć w mieszkaniu tego co się przyrządzało oczywiście jeśli potrawa miała bardzo intensywny zapach.
- hałas, na nocnej opcji nie przeszkadza, jak jest #!$%@? na zapachy albo podczas sprzątania to słychać. Moim zdaniem nie jest uciążliwy.
- Opcja nawilżania, fajne jest to że ma czujnik wilgotności, bo często nie trzeba nawilżać jesli zrobiło się opranie. Ale np. po powrocie z urlopu, przy wilgotności rzędu 30% przywrócenie wilgotności w pomieszczeniach o powierzchni ok 40-50m2 zajęła 2 god6ziny Do poziomu 50%+, konsumując przy tym 1,5l wody

Ogunie, polecam jak ktoś ma zbęd6ny hajs, a z minusów to gabaryty i brak opcji sterowania po wifii
#polskiedomy #recenzja #oczyszczaczpowietrza
  • 2