Wpis z mikrobloga

@broliqe: os, Jana III Sobieskiego. Inea ma jakieś strasznie zakręcone umowy. W normalnym cenniku cena jest np. 600pln/msc. a w umowie z jakąś promocją 90pln/msc a w regulaminie straszą że za spóźnienie z opłatą mogą żądać wyrównania do normalnej ceny.
  • Odpowiedz
@MaseczkaDoLurkowania: przecież inea ma aktualnie najlepsze oferty dla studentów i nie tylko XD Za 300mbs po koncentryku na umowie na czas nieokreślony płacę 79,90. A po światłowodzie i na umowie na czas określony to są jakieś śmieszne pieniądze typu 50 czy 60zł miesięcznie.
  • Odpowiedz
@AzureTurtle: No właśnie sobie dziecko zamówiło Fiber 1Gb za te coś koło 90zł a tu przyszedł pakiet powitalny z takim cennikiem jak zamieściłam post wyżej i zapisem w umowie że w razie opóźnień w opłatach mogą żądać wyrównania do ceny normalnej. Nigdy nie miałam do czynienia z tym operatorem więc nie wiem jak to traktować
  • Odpowiedz
@MaseczkaDoLurkowania: z ineą od 6 lat, nie ma miesiąca chyba żebym zapłacił w terminie i zawsze się spóżniam (XD), dla inei granicą jest dzien wystawienia drugiej faktury. W momencie jak nie opłacisz pierwszej w terminie do czasu wystawienia drugiej, to nie masz się czym przejmować.
  • Odpowiedz
@tasak: chyba stanie na inei tylko zaniepokoił nas ten cennik, który przyszedł z pakietem powitalnym gdzie niby regularna cena tej opcji na którą jest umowa (1Gb/s) jest totalnie z kosmosu (600 zł/msc w porównaniu do 90 na umowie w ramach promocji) i zapis w umowie, że w razie opóźnionych opłat mogą zażądać od ciebie regularnej ceny...
@Szlif: Sprawdzaliśmy Aircity ale tam z ofert mi wynikało, że albo masz umowę na
  • Odpowiedz
@MaseczkaDoLurkowania: Każda usługa po ffth czyli światłowód będzie OK i operator ma mniejsze znaczenie. Kieruj się cena oraz opcjami bo np w inea nie dają zewnetrznego adresu IP, trzeba za to dopłacić! Netia i Orange maja dużo niższy upload niż download. Na infrastrukturze jednego opa może być dostęp do innego, zwróć tez na to uwagę bo to jakaś elastyczność jest
  • Odpowiedz