Wpis z mikrobloga

Nie umiem robić zdjęć. Może ktoś da mi jakieś proste protipy jak poprawić jakość, problem jest głównie z oświetleniem. Ciężko też uchwycić efekt foila. Na żywo te kartoniki wyglądają 1000000 razy lepiej. W ogóle, pamiętajcie - zdjęcia w internecie nie oddają klimatu tego co się trzyma. Kartę fizyczną da się obejrzeć pod różnymi kątami, zbliżyć do gęby.

Cały tydzień była piękna złota jesień i dzisiaj trochę siadła, ale karta w tym klimacie. Judge Promo Doran, the Siege Tower. Art jednego z moich ulubionych artystów, Roba Alexandra. W sumie lubiany to on jest głównie za landy, świetne basici i shocklandy z og Ravnici. Może jak dojdziemy do shocklandów wrócę do tego wątku. Ten art też jest ekstra.

Kartę kupilem jakoś dosyć drogo - te promki sędziowskie, które nie są wybitnymi staplami mają to do siebie że najpierw są mega drogie, a potem kosztują grosze, albo przynajmniej średnia cena ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale lubię je, mają swój fajny klimat, chociaż ten watermark sowy bardzo go zgnębił. Oj bardzo.

Doran grał coś kiedyś, jak chyba jeszcze istniało coś takiego jak Extended. A może to był standard Lowryna? Okazyjnie widziałem jakieś decki do EDH na początku historii oraz próby do Tiny Leaders. A poza tym? Typ 0/5 z abilitką, która mój kolega nazywa "bije d*upą", czyli zadaje obrażenia równe toughnesowi. Czyli za 5. Kiedyś może to było efektywne, teraz średnio xD.

Może u kogoś z Was pogoda jest bardziej łaskawa, a może nie. Tak czy siak życzę miłych jesiennych spacerów.

#mtg #mtgna30procent #magicthegathering
ckiler - Nie umiem robić zdjęć. Może ktoś da mi jakieś proste protipy jak poprawić ja...

źródło: comment_1667647869dQCp8T7MFGfhndoHMGXH32.jpg

Pobierz
  • 12
@ckiler: wyciągnij przede wszystkim z protectora. Na zdjęciu widać jak światło się odbija od niego i się błyszczy zamiast rozświetlać kolorową folię.
@ckiler: lampe sobie weź (flasha) i odbij od sufitu - zobaczysz jak magicznie zmieni to Twoje zdjęcia.

Jeśli nie możesz to spróbuj to zrobić z jakąś lampą.
@ckiler: u nas tez sie na te abilitke mowi bicie dupą xDD, był taki czas ze chcialem zbudowac commandera na nim, lub na tym smoku defenderowym. Koniec końców się nie zdecydowalem, ale udało się zagrać pare draftow w dodatku crimson vow i zrobic tam talie na szerokich dupach, która dawała radę.
@VoHe: Na Doranie nigdy nie miałem talii, ale na Arcades, the Strategist zrobiłem. Wrzuciłem tam jakiś podstawowy manabase typu guildgate, do tego wszystkie ściany jakie miałem xD i w sumie niewiele więcej. Deck działa super, naprawdę potrafi zaskoczyć. Jest też parę mass removali co niszczą typki z większym powerem, czyli jak to mawiał klasyk: "Potężna wichura łamiąc duże drzewa trzciną zaledwie lekko porusza, waszaj, waszaj, waszaj"