Wpis z mikrobloga

FILM NA NITROZYNIAKA
Mógłby być lepszy, ale i tak jest długi. Film zrobił użytkownik xillion (wiem, że to czytasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)) w zdecydowanej większości, ale wyłapał bana więc udostępniam ja
bombardować na twitterze, ale bez jakichś głupich tekstów o ojcostwie (link - https://twitter.com/MlekoAnty/status/1588863969863045120?t=_ZYmpIRhH8LQ7o_EoLvCvg&s=19
wołać plusujących z tego wpisu - https://www.wykop.pl/wpis/68585229/macie-malutki-przedsmak-prace-oraz-research-nadal-/
robić znaleziska (z linkiem do posta na twitterze) etc
Wardęga na live miał pretensję, że Maja Staśko nie zasłoniła twarzy dziewczyny, twarz tych osób jest na filmach z milionowymi zasięgami, więc chyba można sobie odpuścić.
Końcowe podsumowanie napisałem na #!$%@?, ale każdy wie o co chodzi
@majakstasko
Inne shoty, których nie ma w filmie można dodawać na twitterze
Fajnie jakby ktoś się pofatygował i napisał treść wiadomości do uwagi tvn
#famemma #wardega #friz #polskiyoutube
D.....8 - FILM NA NITROZYNIAKA
Mógłby być lepszy, ale i tak jest długi. Film zrobił ...
  • 80
  • Odpowiedz
@DEJW88: ten szczur powinien odpowiedzieć za wszystkie przewinienia, których dokonał w przestrzeni publicznej. Powinna dosięgnąć go taka sama odpowiedzialność, jaka dosięgnęła gurala. Niczym ten oblech nie różni się od tamtego, poza tym, że ma kasę i znajomości. Obłudnik Wardęga za kolesiostwo też powinien beknąć. @majakstasko, mam nadzieję, że doprowadzisz tę sprawę do końca. @FAMEMMA wy też jesteście zobowiązani.
  • Odpowiedz
Duża część tych rzeczy jest z początków yt, czyli miał wtedy ok. 16-19 lat, myślicie że to zadziała? W sensie jego linia obrony to "byłem młodym Szczylem więc #!$%@?łem, teraz jestem starszy i mądrzejszy".
Najgorszą rzeczą chyba było to bezpośrednie dzwonienie i wyzywanie innych, ale to było dosyć dawno. A reszta rzeczy typu - wyzywanie randomów w lolu raczej nie jest aż tak mocna :/ trzymam kciuki za was, ale czarno to
  • Odpowiedz
Nie widziałem ani jednej walki tych rynsztoowych gali. Nie wiedziałem, kto jest kto i włączyłem sobie dzisiaj ten filmik i 2 min to max co dałem radę wytrzymać. Dłużej nie dam rady. Ja miałem idola Hermaszewskiego, bo zawsze chciałem zobaczyć ziemię z kosmosu. A jeżeli dzieciaki mają dzisiaj takich idolów, to ja dziękuję. Ostatnie normalne pokolenie, to dzieci lat 90. A Dalej, to mnoży się jakaś patologia i spirala spiersolenia. Globalne odmóżdzanie
  • Odpowiedz
@DEJW88: Idealny przykład małego, biednego człowieczka (fizycznie i mentalnie), który fartem dzięki tej dziecięcej widowni dorwał się większej kasy - W co drugim shocie pada tekst o hajsie, gość uważa że jak stać go na M3 z salonu to jest panem i władcą. Prawda jest taka że nie dorobił się tego sam - gdyby nie ta durna widownia gimbazy to dziś #!$%@?łby po magazynach za 3 brutto a te M3
  • Odpowiedz
@DEJW88: polecam zobaczyć jego konto na Twitterze. Można zrobić kolejny materiał.

Btw. wiele filmików jest starych. Ok, można by powiedzieć, że wyrósł z tego bezbectwa, obrażania innych itp., itd.. Tylko, że z tego co widzę są tutaj fragmenty z liveów jak gra w Fife 23. Czyli po aferze gdzie #!$%@?ł się do niego Murański( boli mnie to osobiście, że taki typ jak Murański poruszył ten temat a nie ktoś normalny
  • Odpowiedz