Wpis z mikrobloga

@ahmed_abdul: Tłumaczę ci, że twoja uwaga do babeczki była zupełnie nielogiczna, idiotyczna. Nie ma żadnej hipokryzji w jej zachowaniu. Przez tę "część w której nie przyznajesz mi racji" nie jesteś w stanie mnie zrozumieć. Jej oburzenie na twoje zachowanie i idiotyczną, zupełnie nieuzasadnioną wypowiedź była słuszna, ale niepotrzebnie ci się tłumaczyła.
Jak czegoś nie rozumiesz to nie oznacza, że ktoś pisze jak potłuczony. To oznacza wyłącznie, że nie rozumiesz co czytasz i należałoby się bardziej postarać lub pogodzić z tym, że nie jesteś w stanie zrozumieć.

Wszystkie moje wypowiedzi dotyczą jednego zagadnienia i tłumaczą je na różne sposoby.
Cały czas wałkuje z tobą
  • Odpowiedz
@ahmed_abdul:

skoro to popiera to niech spędza czas z rodziną a nie w sklepie... I dopiero jak byś nie wpuszczał takich ludzi w niedzielę do sklepu to by zrozumieli co narobili i szybciutko by się z tego wycofali...


Ta wypowiedź jest zupełnie pozbawiona logiki i tłumaczyłem ci jaka jest właściwa logika w tym przypadku. Konfrontowałem ją z twoją logiką.
  • Odpowiedz
@Iudex zasada jest prosta.. ja zawsze robie zakupy o 6 rano kiedy nie ma korków na drodze i tłumów starszych beretów, albo bardzo późno o 21, wtedy też nie ma prawie nikogo w sklepie, ale niestety wtedy towar jest wybrakowany. Dlatego pierwsza wersja jest najlepsza
  • Odpowiedz
@ahmed_abdul: Ja ci tłumaczę o co mi chodzi, a ty stosujesz obelgi, bo nie jesteś w stanie pojąć, co do ciebie napisałem. Znów widzisz urojoną hipokryzję. To, że napisałeś coś nielogicznego to zwyczajny fakt, który próbuję ci wytłumaczyć. Moje pisanie jak potłuczony to twoja nieudolność, którą próbujesz przerzucić na mnie stosując obelgi.

Nigdzie nie napisałem, że nie możesz tak pisać. Napisałem ci dlaczego to co piszesz, nie ma logicznego sensu.
  • Odpowiedz
a co ma kościół do tego? Inne kraje Europy też ograniczyły handel w niedzielę


@Nemayu: Płacą Ci za rżnięcie głupa czy tak sam z siebie?
  • Odpowiedz
@ahmed_abdul: Masz błędne zdanie na temat hipokryzji i chodzisz po świecie, i bezpodstawnie obrażasz ludzi - samemu będąc hipokrytą - obelgą, którą stosujesz. Niezły komizm, gdyby nie to, że ludzie biorą cię na poważnie i nie wytykają ci twojego absurdalnego zachowania. Gdyby nie to, że poniżasz ludzi, psujesz im humor, z powodu swoich urojeń.
  • Odpowiedz
@Nemayu: a z kad wiesz gdzie ja chodzę i kogo i czym obrażam? Zdaje się że to ty wyciągasz za daleko idące wnioski. Jesteś botem, trolem czy używasz translatora? Bo im Więcej piszesz tym bardziej uważam że "piszesz jak potłuczony" bez ładu i skladu.
  • Odpowiedz