Wpis z mikrobloga

@z___
Widzę, że nie dosyć, że nie umiesz czytać z zrozumieniem, to widzę z Twoim podejściem, że jesteś za pewny na drodze. ;)
Dyskusja jest o prukwach, które stoją przed przejściem, a w świetle prawa to już osoba z pierwszeństwem na którym wymuszasz swoje pierwszeństwo - więc kwalifikujesz się na mandat, a niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który zawsze na wysepce hamuje do 50, żeby za 30 metrów znów rozpędzać się do
  • Odpowiedz
a wystarczyłoby zrobić s


@Gufeczek: Wystarczyłoby ... nie wprowadzać debilnego przepisu o pierwszeństwie pieszych.

Wproadzisz strefę bez zatrzymania dla pieszych - musi byc tez i policja pilnujaca tej strefy. Ale w takim razie i policja nie może tam stać! No to wprowadzić czapki z niebieskim sygnałem świetlnym dla Policji! itd itp.
  • Odpowiedz
@7160 przepis nie jest debilny, drogi są dla ludzi a nie samochodów.

Nikt nie musi tego pilnować, tak samo jak żaden policjant nie szuka osób pijących alkohol żeby wlepić im mandat, co najwyżej jak przypadkowo spotka.
Poza tym wiele osób po prostu nie jest świadomych że stanie blisko przejścia dla pieszych jest tak problematyczne dla kierowców, więc takie coś moze by im to uświadomiło.
  • Odpowiedz
Ogólnie to przykład kar drogowych to doskonały przykład jak nasze państwo stało się antyludzkie za rządów PiS.


@Zydomasoneria: a te 12pkt to ci dali za niewinnosc?

I ja tam jestem zachwycony tym PROludzkim prawem. Bezpieczniej się czuję w mieście a i na autostradzach przestali #!$%@?ć 190 lewym pasem.
  • Odpowiedz
Ogólnie to przykład kar drogowych to doskonały przykład jak nasze państwo stało się antyludzkie za rządów PiS.

@Zydomasoneria: a te 12pkt to ci dali za niewinnosc?

I ja tam jestem zachwycony tym PROludzkim prawem. Bezpieczniej się czuję w mieście a i na autostradzach przestali #!$%@?ć 190 lewym pasem.


@Morf: No tak #!$%@? lewym psem 190 na autostradzie to najbardziej niebezpieczne zachowanie jakie można spotkać na drodze. Dowodzi tego ogromna liczba
  • Odpowiedz