Wpis z mikrobloga

Miał ktoś radio android 2din w swoim aucie? Planuję zamontować androida 4GB ram 64 ROM z alliexpress, ale nie wiem czy chińczyk nie oszuka, bo z tego co słyszałem obiecują wysokie parametry a w rzeczywistosci sie dostaje jakis shit z 1gb ram. Jeszcze nurtuje mnie pytanie czy po 2 latach takie urządzenie będzie chodzić tak jak przy zakupie, czy zamuli się jak tani smartfon z androidem? #samochody #nieelektronika #android #kiciochpyta #radio #2din
  • 12
  • Odpowiedz
@Miszor669: dźwięk będzie #!$%@? ale za to będzie się zacinał i nie działał przy temperaturach poniżej 0 xd

Jak już musisz dotykowy to jakiś sprawdzony Sony czy Pioneer.


@SerTrapistow: ależ głupoty.
Nie chodzi w tym wszystkim o to, żeby było dotykowe, tylko o to, że dostajesz Androida i instalujesz co popadnie. Od Google maps aż po diagnostyke samochodu.
U mnie w rodzinie już w sumie do każdego
  • Odpowiedz
@Miszor669 ja mam z AliExpress do BMW E46 od 2 lat. Dźwięk się znacznie poprawił, działa w każdych warunkach, nie tnie się, podłączone do internetu więc Spotify i Yanosik działają bez hotspotu, retrofit plug and play. Wadą jest to że nie działa turbo szybko jak najnowszy telefon. Szukałabym z nowszym androidem, procesorem i może 8gb ram?
  • Odpowiedz
  • 0
@Argonzz: Tez szukam do bmw, teraz są promocje 11.11 wiec można dorwać takiego co normalnie chodzi po 1500zl za 1000 i jest to prawdziwa przecena bo sprawdzałem ceny latem. Co do poprawy dźwięku tez słyszałem, ale nie widzę wersji 8gb ram. Myśle ze jak Chińczyk nie oszuka z 4gb to tez nie będzie tragedii
  • Odpowiedz
@Miszor669 mam na myśli te najdroższe tu:
634,27 zł 37%OFF | 8GB Carplay Android 11 Car Multimedia For BMW E46 M3 318/320/325/330/335 Rover 75 Coupe Navigation 1 Din GPS DSP Audio Head Unit
https://a.aliexpress.com/_Ev3sybX

Nie wiem czy ten model brać tak tylko daje przykład że 8gb jest dostępny ;)

Może coś się znajdzie z android 12 to będzie lepiej niż starszy.
  • Odpowiedz
@Miszor669: jak chcesz budżetowo to wystarczy nawet podstawowe radio na które ściągniesz Headunit Reloaded i wtedy wszystko odbywa się płynnie przez AndroidAuto jak masz telefon z Androidem
  • Odpowiedz