Wpis z mikrobloga

Dobra, żeby nie było, że się tylko opieprzałem na banie.

Takie coś se nagrałem, o. Nie będę się wiele nad tym rozpisywać, bo wpis pewnie i tak za chwilę zginie w czeluściach. albo dostanę bana za jakąś pierdołę XD\

a akurat w Halloween mnie nie było... albo byłem? nie wiem, dłużył się ten ban strasznie

#muzyka #muse #perkusja #cover #drumcover #gruparatowaniapoziomu i trochę #pokazmorde bo coś tam częściowo widać
l.....r - Dobra, żeby nie było, że się tylko opieprzałem na banie.

Takie coś se na...
  • 22
@s---k: to nie chodzi o piniądz, tylko o ogarnięcie gry. pierw ogarnij jedną nogę na "stopie", a dopiero bierz się za drugą. a te 2 koła można przeznaczyć na dwa dodatkowe statywy i blachy, albo stołek z wysokiej półki
@s---k: a to tak, polecam na jakimś odludziu, albo zrobić "pokój w pokoju", bo bębny to #!$%@?ńsko głośny instrument jest. jutro Ci nagram jak chcesz próbę dźwięku w klubie, który nie jest specjalnie przystosowany do głośnej muzyki na żywo, a w którym się uczyłem (ciągle uczę jakby nie patrzeć) pracy akustyka, żeby dorabiać sobie w weekendy :P
@s---k: okolice Łodzi, ale sprzęt w Łodzi trzymam. więc mogę ofc zaprosić na spotkanie do kanciapy, ogranie czegoś z półki "wstydu by nie było na Woodstocku" i tak dalej, ale to dla Ciebie będzie spora wycieczka ¯\_(ツ)_/¯