Wpis z mikrobloga

@Lolek1011: już tyle razy naczytałam się takich wynalazków (osobą, dziewczyną), że czasami sama zaczynam się łapać na tym, że muszę się zastanowić, która wersja poprawna (°° a niech do tego dojdą spacje przed znakami interpunkcyjnymi, to już oczu kąpiel ()

aaaa i oczywiście niezniszczalne bynajmniej mylone z przynajmniej ()
@Lolek1011: no i z czasem także ,I CORA CZĘŚCIEJ ,chwastem'' NAZYWANYM ,
bo poprzez swoje perfidnie zarozuiałe zagryki wobec kobiet gdzie myślisz że je nie szanujesz a tak naprawdę nie szanujesz się
Narcyz życiowa zasada- ładna miska jeśc nie daje i w kącie stoi ,a to że mialałes farta w HP mieć bo parę cenrtymetrów wzrostu więcej więcej guru misteria z Ciebie ale nie zrobiło z ciebie topu nie zrobiło,
jestem
@Amikamamy: Mikołaj to jest chłop, o którym po 5 min zapominasz. Nie wiem jakich facetów spotykacie na swojej drodze, ale gość zyskuje tylko tym, że reszta facetów z HP6 jest tragiczna. W normalnym życiu to jest gość, który postawi Ci drinka i się odwracasz jak tylko się odezwie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kde2301: ja to interpretuje tak że takie osoby popełniały błąd i pisały "osobom" kiedy poprawnie akurat było "osobą" i ktoś im to wytknął. Tylko że poszły w drugą stronę i zaczęły pisać "osobą" kiedy poprawnie jest akurat "osobom" xd