Wpis z mikrobloga

@Multigatawny: @Yahoo_: Dokładnie, pierwszy 9/10, drugi 6/10, trzeci to jakiś żart, ale czwarty sezon spokojnie 8/10 (zdecydowanie lepszy niż drugi) i w dodatku sprawia, że trzeci zaczyna przy całości nawet zyskiwać trochę.

No i co najgorsze wszystko jest już prawie idealnie skończone i mógłbybyć z tego fajny kompletny serial, mam nadzieję, że chociaż zrobią jakiś film co by podomykać wątki.
@janushek: Tam już nie ma co "wrap it up". W 3 i 4 sezonie tam był taki galimatias, że musiałem się po głowie drapać kto jest kim i czy dobry, czy zły i o #!$%@? tu w końcu chodzi. Tak jak 1 i 2 sezon były sztos i pomysł zajebisty, tak potem mocno przegięli z różnymi liniami czasowymi i światami (realny/symulacja).
@janushek: prawda jest taka, że pewnie za drogo im wychodziła produkcja a teraz takie czasy gdzie każdy szuka oszczędności. A ludziom też się mniej podobało bo przekombinowane to w opór.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janushek: Szkoda jednak po solidnym 4 sezonie, nie dowiemy się niestety jaki pomysł na zakończenie mieli twórcy (,) a byłem bardzo ciekawy zakończenia. Finał 4 sezonu ewidentnie zapowiadał, że piąty będzie sezonem finałowym. Szkoda bo jednak nawet z tym fatalnym trzecim sezonem serial był niezły a na pewno oryginalny i nie szablonowy przez co warty obejrzenia go jako zamknięta historia.