Wpis z mikrobloga

List od zbanowanego @Fekalny_okuratnik
==================================================
Witajcie wojownicy czarnej piguły. Tak jak przypuszczałem zostałem uciszony przez białorycerzy z moderacji. Moja twórczość zdobywała coraz większe zasięgi pośród plebsu i ban był tylko kwestią czasu. Najpierw zamknęli mordę Kahuniakowi, wielu innym użytkownikom i w końcu mnie. Was też to czeka - nie uciekniecie, a w szczególności @Pozytywny_gosc jest na celowniku. Ten portal stał się blue-redpillowym ściekiem i myślę nad porzuceniem go na stałe. Szukam jakiejś alternatywny, gdzie wszyscy święci zbanowani mogliby powrócić do żywych. Myślałem nad własnym serwerem discord bez betacuckoldzkiej moderacji, ale jeśli macie lepsze propozycję to z chęcią przyjmę. Trzymajcie się i walczcie z białorycerstwem, albowiem klinga wykuta z blackpillium jest twardsza niż błękit i czerwień.

#blackpill #przegryw #dickpill
==================================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych


pokaż całość
  • 11
Znowu jakiś maciek musiał mieć próbę (pewnie udaną, mikrus zapewnił mu determinację) i ponownie chcieli pomścić swojego kolegę po fachu - mimo to nie przywróci go to do żywych i nie doda im tak ważnych centymetrów - natura.