Wpis z mikrobloga

@Afera_zbozowa: nie ma jakis strasznych bolaczek jesli to nie zajejechany trup. Warto tylko obejrzec progi, przejechać sie i zweryfikować skrzynię biegów. Szukałem jako fun cara ale wersji spider bo sie zakochałam ale nie mam juz miejsca pod domem na kolejne wynalazki ()
@P0G0: 2,2 ma skrzynie m32 to nie chce,
2,4 pęka blok ale z remontem wyjdzie podobnie co 2.0 z konca produkcji, pali troche wiecej ale pewnie lepsza kultura,
3,2 znowu to kloc 1800kg z quatro i pali pewnie 20l to raczej nie dla mnie chociaż mieszkam w górach więc quatro by sie sprzydało¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Afera_zbozowa: nie wierzę w żadne pękające glowice w 2.4, przed zakupem swojej 159 zrobiłem research i zdecydowałem się wziąć.
Jednak polecałbym 2.0 ze względu na o wiele niższe koszty przy wymianie takich elementów jak alternator czy turbo, bo przy 5 cylindrach miejsca pod maską jest na prawdę mało.
@Afera_zbozowa: tak się składa, ze mam do sprzedania w Krakowie Brere, 1.8 Tbi, 2009, polift, czarna, skóry brązowe, camel.
Z Polskiego salonu. Przebieg ok. 170kkm, od dwoch lat praktycznie stoi w garazu podniezmnym. Aktulne OCAC do 07.2023, przegląd techniczny sprzed miesiaca. Nie jest jeszcze wystawiona nigdzie, bo decyzję o sprzedaży podjalem pol roku temu i tak schodzi. Jak cos to priv, przesle zdjecia itd.