Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki, upolowałem takiego gnoja po walce z Giovannim i mam kilka pytań do bardziej doświadczonych. Nie oczyszczać? Kiedy będzie jakiś event, podczas którego będzie można pozbyć się frustration? I czy Giovanni przy następnej walce będzie mieć innego legendarnego poka? Bo nie wiem czy warto dalej lać tych leaderów.

#pokemongo
Pobierz okim - Mireczki, upolowałem takiego gnoja po walce z Giovannim i mam kilka pytań do b...
źródło: comment_1667550813actJYSwSiCyZSGAQEmrzDy.jpg
  • 7
@okim:
1. Nie oczyszczać. Shadow pokemon nawet ze statystykami 0/0/0 jest mocniejszy niż 100% oczyszczony.
2. Event, w czasie którego można usunąć frustration, jest organizowany co najmniej raz na sezon.
3. Giovanni w danym miesiącu (a czasami dłużej) ma zawsze tego samego pokemona, niezależnie ile razy go pokonasz. Miej też na uwadze, że radar na Giovanniego nie jest otrzymywany bezpośrednio za pokonywanie liderów, a za wykonywanie zadań.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anonimowy_obserwator: Dzięki wielkie, faktycznie nie zwróciłem uwagi na to, że radar był za zadanie. Wiesz może jak często pojawia się opcja by go zdobyć?
No to czekam na event, gdzieś niżej na tagu ktoś pisał, że może nawet w tym miesiącu jeszcze będzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@okim:
1. Nie oczyszczać.
2. W tym miesiącu ma być event z zespołem R. 14-17 listopad.
3. Giovanni przy następnej walce będzie mieć tego samego. Chyba że kolejna walka odbędzie się po zmianie pokemona. Ale póki co będzie ten sam.
4. Radar na walkę z Giovannim pojawia się co parę miesięcy. W tym roku chyba już 3 czy 4 razy był. Rok temu chyba 5 czy 6.