Wpis z mikrobloga

@masur1: Smoking czy surdut dobrze się wpisują w styl bohemy, szczególnie przełamane jakimś kontrastowym detalem, ale żeby się tak ubrać a w zasadzie to już przebrać potrzeba trochę więcej poczucia stylu niż posiadają widzowie fame mma.

Gx
@mrzyn: Ten garnitur na tym modelu to jest dramat, rękawy za krótkie, wcięcie marynarki w talii zamiast uwydatniać tors to podkreśla szerokość bioder, a długość marynarki w połączeniu ze zwężeniem spodni to jakaś próba udowodnienia że człowiek pochodzi od pająka. Poza tym co tu jest takiego boho?
No chyba że chodzi o beko.

Gx
Ten garnitur na tym modelu to jest dramat, rękawy za krótkie, wcięcie marynarki w talii zamiast uwydatniać tors to podkreśla szerokość bioder, a długość marynarki w połączeniu ze zwężeniem spodni to jakaś próba udowodnienia że człowiek pochodzi od pająka. Poza tym co tu jest takiego boho?

No chyba że chodzi o beko.


@Man_of_Gx: xD
@masur1: ja miałem gładki popielaty garnitur z kamizelką w kratę, która kolorystycznie była w rustykalnych kolorach: brąz, czerwień i czarny, wiec to grało, do tego ciemnobrązowe monki
@masur1: obejrzałam masę inspo ostatnio i fajnie wyglądają rdzawe, szałwiowe, szara krata, przybrudzone kolory ziemi, ale ktoś się musi dobrze w takich czuć i być w nim na luzaku, pobawić się strojem, a nie być przebranym. Widziałam zarąbiste stylówki boho pana młodego na czarno i właśnie w smokingach ;) MI na boho letnie wesele najbardziej się podobają jasne garniaki z naturalnych materiałów, jak boho to boho, z nutką wyjebki.
lunaria - @masur1: obejrzałam masę inspo ostatnio i fajnie wyglądają rdzawe, szałwiow...

źródło: comment_1667592337n4Ox2gxVibPhmBvDiFuTQg.jpg

Pobierz