Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem. Kilka dni temu wracając z zakupów zobaczyłam, że w czasie kiedy mnie nie było w jakiś sposób hulajnoga elektryczna (taka do wypożyczenia) znalazła się swoją kierownicą w lampie kierunkowskazu samochodu którym jeżdżę. Pierwsza myśl to telefon na infolinię tych hulajnóg i zgłoszenie sprawy. Teraz oni każą mi wypełnić oświadczenie, co moim zdaniem się tam wydarzyło.

I teraz pytanie:co napisać, żeby przez przypadek nie podrzucić im pretekstu do odrzucenia wniosku o odszkodowanie?

Dodam tylko, że na tym parkingu nie ma monitoringu. Nie pamietam, czy ta hulajnoga tam była przed moim przyjazdem. Równie dobrze ktoś mógł niefortunnie zaparkować albo samochód który zaparkował obok (na chodniku btw a nie na miejscu parkingowym) mógł ją w jakiś sposób potrącić.

#tier #hulajnogaelektryczna #kiciochpyta #motoryzacja #odszkodowanie #stluczka
  • 2
@Vulne: W mojej ocenie - im mniej napiszesz tym lepiej. W dn. DD/MM ok. g. XX przy ul. WWW zastałem w swoim prawidłowo zaparkowanym pojeździe uszkodzenie wyrządzone państwa hulajnogą. W załączeniu zdjęcie. Proszę o przedstawienie państwa polisy OC w celu naprawy szkody.