Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy i Mirebelki, taka sytuacja

Koledze urodziła się córeczka i zostałem zaproszony do niego do domu żeby zobaczyć dzieciaka. Nie wypada przyjść z pustą ręką, tym bardziej że nie dawno sam miał urodziny, więc szukam jakiegoś prezentu... I teraz pytanie takie: kupić dwa osobne prezenty (jeden dla niego z okazji urodzin, a drugi wspólny dla niego, jego żony i dzieciaka z okazji narodzin), czy jeden wspólny dla całej trójki? No i jaki ewentualnie? Bo myślałem nad czymś w rodzaju kubków imiennych do kawy, ramki na zdjęcia, albo coś w ten deseń, ale co dla małej? Jakoś body czy inne ubranko do mnie nie przemawiają... Wolałbym żeby to było coś co w przyszłości może wykorzystać. Może jakiś kocyk? Sam nie wiem....

#kiciochpyta #prezent #mirkopomusz #rodzicielstwo #dzieci
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rayman_s: w sumie to zależy jaki blisko ten kolega. Ja bym chyba kupiła coś dla niego z okazji urodzin i dla dziecka coś osobno. Kocyk to fajny pomysł, z przydatnych rzeczy to możesz wziąć też np. porządny gryzak (mombella ma fajne i bezpieczne gryzaki-zwierzaki)
@rayman_s: najbardziej praktycznym prezentem jest paka pampersów i husteczek nawilżonych bo tego się zużywa sporo. Z innych prezentów to może grzechotka, kocyk z bawełny, gryzak itp ciuszków zazwyczaj,ludzie mają ogrom.