Wpis z mikrobloga

Tak sie zawsze zastanawialem jak w przypadku tej kobiety co spadla. Czy czula bol podczas umierania czy w momencie uderzenia organizm sie wylaczyl i sie wiecej nie obudzil? A moze miala zawal przed uderzeniem ? Ale to slychac bylo dzwieki.
Najbardziej mnie przeraza ten ból podczas umierania, gdyby do czegos takiego nastapilo
#szczecin
  • 10
@Xolan jak spadała to chyba głową uderzyła o parapet więc mogła już w locie nie żyć. A tak to wydaje mi się, że zależy jak upadniesz, jak przerwie się rdzeń kręgowy w odcinku szyjnym to raczej gaśnie ci światło i tyle, inaczej wydaje mi się, że można chwilkę jeszcze konać, zanim ustaną funkcje życiowe w wyniku zniszczenia narządów wewnętrznych. Ale chyba jest bardzo mała szansa, żeby przy takim upadku nie roztrzaskać sobie
@elocotam ( _) a jak sie obudziles w szpitalu, czy w karetce czy jak? Miales mysli, ze nie zyjesz czy po prostu sie obudziles i dopiero dochodzilo do Ciebie to co sie stalo? Generalnie wszystko juz ok?
@Xolan: to było z 15 lat temu. W karetce mało co widziałem, tylko słyszałem a widziałem po prostu szarość nie wiedizałem co się dzieje, ale było ok. Po przyjeździe do szpitala, wybudziłem się pamiętam, że normalnie chodziłem, potem się wyrzygałem i straciłem przytomność XD obudziłem się na łóżku jak mnie jakaś zakonnica odsikiwała (wsadziła mi siura do kaczki i kazala lać) potem już dalej nie wiem :D jakieś 2 dni później
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xolan: jak byłem mały, to potrącił mnie samochód. Przy uderzeniu automatycznie odcięło mi zasilanie, nawet tego nie poczułem. Obudzilem się dopeiro w karetce i wtedy zaczęło boleć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc myślę, że nic nie poczuła