Wpis z mikrobloga

@OwcaRysuje: co to znaczy nigdy nic było wolno? Rodzice nie pozwalali, czy co? Ja będąc wycofanym ze społeczeństwa po prostu staram się wychodzić na różne eventy, warsztaty i staram się poznawać ludzi. Na razie niezbyt to działa xD ale lepsze to niż siedzenie w domu (chyba)
@raison_detre: Jestem do tego stopnia wychowana w pudełku, że nawet kierunku studiów nie wybrałam tego co chciałam, bo inaczej za drzwi(a co zrobi taki kartofel wychowany w pudełku jak po zwykłym LO go wyrzucą?) w dzieciństwie jedne całe wakacje od początku do końca spędziłam patrząc się w ścianę pokoju bo dosłownie nic mi nie było wolno. Przez taki poziom izolacji jasne jest że obycia w społeczeństwie nie mam.
@OwcaRysuje: Zależy jak daleko się oddaliłeś od niego. Ja próbowałem wychodzić do ludzi, chodzić na jakieś spotkania z pracy, odnawiać stare znajomości itd. Koniec końców stwierdziłem, że jestem aspołeczny i lubię spędzać czas sam ze sobą.
@OwcaRysuje: rozumiem. Ciężko mi udzielić jakiejś innej rady, niż to co napisałem wcześniej. Zresztą sam mam podobny problem z izolacją społeczną. Ja wakacje spędzałem podobnie, z tą różnicą że gapiłem się w komputer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oddaliłaś


@OwcaRysuje: XD Wybacz, nie przywykłem do obecności twojej płci na tagu i myślałem, że pasek jest fałszywy jak to się często zdarza.

Ja nawet nie umiem podejść do ludzi i z nimi pogadać bo uzyskuje tylko ich negatywne (przynajmniej w moim odczuciu) reakcje jak tylko widzą że się zbliżam


@OwcaRysuje: Może spróbuj na necie zawiązać jakieś znajomości, tak jest łatwiej. Poza tym terapia by się przydała (najlepiej poznawczo-behawioralna).
@Mlody_jeczmien: Nie no po prostu jestem tym dziwnym przypadkiem przegrywa płci żeńskiej, próbuje nawiązywać znajomości w internetach ale panowie jak dowiadują się że nie szukam związku tylko przyjaciół to uciekają a z dziewczynami nie dogaduje się zbytnio. Nad terapią myślałam ale to koszty a ja kasy nie mam raczej, też kiedy ostatnio czytałam to z nfz na psychologa chyba skierowanie trzeba… i tak sobie wisze w tym niebyciu…
próbuje nawiązywać znajomości w internetach ale panowie jak dowiadują się że nie szukam związku tylko przyjaciół to uciekają a z dziewczynami nie dogaduje się zbytnio.


@OwcaRysuje: No to tutaj nie wiem co poradzić ¯\_(ツ)_/¯

Nad terapią myślałam ale to koszty


@OwcaRysuje: Może spróbuj na NFZ?
próbuje nawiązywać znajomości w internetach ale panowie jak dowiadują się że nie szukam związku tylko przyjaciół to uciekają


@OwcaRysuje: Może poszukaj osób, które mają takie same zainteresowania jak Ty? Wtedy bardziej będą patrzeć na Ciebie jak na kumpla w spódnicy, z którym można realizować hobby.

Rózówa- Zacznij otwierać się na ludzi, przestan ich olewać i przyjmij w koncu jakies zaproszenie


@anonanonimowy321: To serio nie wygląda tak, że do kobiet znajomi
@choochoomotherfucker: Też chciałabym żyć w takim świecie jak niektórzy to opisują, no próbowałam ale środowisko moich zainteresowań mnie odrzuca raczej, z uwagi na to że nie jestem w idealnym wieku w którym oni się w internetach grupują (bo to są dzieci a ja mam lat 20 i też trochę tak głupio ) , próbowałam do koła naukowego dołączyć by znaleźć znajomych na uczelni ale profesor który jest jego opiekunem nie odpowiada