Wpis z mikrobloga

Po dłuższym czasie udało mi się odzyskać hasło - fajnie, bo znowu działa mi czarna lista. Przez czas przeglądana będąc niezalogowanym oczy mi krwawiły od wpisów imbecyli, których mam na BL.

Co ciekawe - jak takie kmioty, które nie poradziły sobie życiowo na terenie własnej ojczyzny, mogą być zdziwione, że nikt nie liczy się na poważnie z ich zdaniem....gdy taki @COVID-21 postuje fararę, odklejeńca, którego nawet na wykopie być nie powinno ? I oczywiście lajkujący debile - nie rozumieją, że jak ktoś gardzi centaurem, nie lubi menela za jego ego i kłamstwa (alkoholizmem tego nie usprawiedliwiajmy) to nie znaczy od razu, że jest po stronie piłkarzyka? Za wąskie myślenie by uwierzyć, że jest grupa neutralna, a raczej zdroworozsądkowa co mówi jak jest a nie jak komu się podoba.
Aż trudno mi sobie wyobrazić jakimi na żywo przypałami muszą być te bobolskie i lateksowe łby tagowe : ) Wśród większości również uznani jako nietypowi to na necie liżą się wzajemnie po jajkach, bo w realnym życiu pozostało im obcować z równymi sobie przygłupami.
#kononowicz
Pobierz
źródło: comment_1667462590t9oxS91Jh6PvR10JYYpk8m.jpg
  • 9
@Midnight_Animal: widzisz, ja też mam wywalone na Ola....namieszał, barwna postać wprowadzająca trochę zamieszania na Szkolnej. SDR - wyszła lipa, z resztą taki jest cały ten program, nie spodziewałem się fajerwerków. Ale ruch ze strony RPO to już pokaźny skutek działania Wójcika. I dla mnie na tym się kończy - nigdy nie uczestniczyłem w żadnym jego lajwie, nie wysyłam donejtów, nie gloryfikuję nikogo.

Natomiast wiele razy pisząc o centaurze, a już ok.
@Coxey: typ naprawde ma fajnych kolegów.
Psychicznie chorego grubasa na zasiłku.
Oraz innych fanów menela co potwierdzają dojrzałość przez zdanie prawa jazdy.