Wpis z mikrobloga

dzieciom z Ukrainy na pewno było przykro, że nauczycielka pokazuje do nich oczywistą niechęć i bierze udział w antyukraińskich, ksenofobicznych spędach¯\_(ツ)_/¯ na szczęście Polskie dzieci wykazały się sporą dojrzałością i wstawiły się za swoimi rówieśnikami, ale potem przyszedł poseł dla, którego najważniejsza jest gospodarka i zaczął drzeć ryja na dzieci i dyrekcje domagając się danych osobowych dzieci XD kilka miesięcy ten sam klaun wezwał straż pożarną z powodu Ukraińskiej flagi w urzędzie
#bekazprawakow #bekazpodludzi #ukraina #konfederacja #szury #polityka
gardzenarodowcami - dzieciom z Ukrainy na pewno było przykro, że nauczycielka pokazuj...

źródło: comment_1667458006tzqdFNJGOSdnky5Y9SvVjb.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
jedynym klaunem jesteś tutaj ty i twoja śmieszna, antynarodowa propaganda.


@Jegwan: wez wytzyj nogi bo zesrales sie i cieknie pieknie. Klaun to braun, na dodatek ruska onuca i wstyd Polsce przynosi, przy okazji wycierając nią sobie swoj kacapski ryj.
  • Odpowiedz
ale potem przyszedł poseł dla, którego najważniejsza jest gospodarka i zaczął drzeć ryja na dzieci i dyrekcje domagając się danych osobowych dzieci XD kilka miesięcy ten sam klaun wezwał straż pożarną z powodu Ukraińskiej flagi w urzędzie


@gardzenarodowcami: to jest ku#wa błazen. A jeszcze z rok temu co niektórzy na wykopie by mu pęto obrobili bo w Sejmie dogadał Niedzielskiemu
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: niestety to podkarpacie, tutaj jest zagłębie konfiarzy, byłem przez przypadek jak protestowali, potem wszedłem na profile na fb tych sympatyków co się ogłaszali w internecie to ja #!$%@? XD w afganistanie kobiety mają super, usa złe, normalnie foliarstwo to przy nich złoci ludzie XD
  • Odpowiedz
@Jegwan a to nie konfiarze mówili, że to rodzice i dzieci powinny decydować jak wygląda szkoła? Rodzice nie chcą, by ich dzieci uczyła szurnieta nauczycielka, więc co Ci do tego.
Typowy LEWAK z ciebie, co chce decydować jak ma wyglądać edukacja dzieci innych ludzi.
Tfuuu na takich zamordystów jak Ty
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: Powinni, ale nie decydują. Nazywanie nauczycielki szurniętą, tylko ze względu na odmienne od twoich poglądy to poziom dna. Szkoła, podobnie jak każdy inny pracodawca, nie ma prawa zbierać danych o poglądach politycznych swoich pracowników.
  • Odpowiedz
@Jegwan:

nie ma prawa zbierać danych o poglądach politycznych swoich pracowników.


Przecież nikt, nic nie zbierał. To ta nauczycielka sama się ujawniła ze swoimi #!$%@? poglądami, a teraz zbiera żniwo tych #!$%@? poglądów.

I wbrew temu co piszesz, to właśnie udział w takich wiecach jest wyrazem antynarodowej propagandy.

Ale żeby to zrozumieć, trzeba wyjąć z mózgu gwóźdź, do czego i gorąco zachęcam również i ciebie.
  • Odpowiedz
@vulfpeck: o jakim narodzie piszesz? I tak ujawniła się, ma do tego prawo, brawo za odwagę. Mam nadzieję, że nie da się zaszczuć troglodytom i wynarodowionym kundlom.
  • Odpowiedz