Wpis z mikrobloga

Czy można być przegrywem mając w swoim życiu związki i dużo sexu? Można. I to nawet nie tak jak myślicie. Jestem na etapie gdy dwa lata temu rozpadł mi się 5 letni związek z dosyć atrakcyjna p0lka. Wcześniej rozpadł się związek 3 letni. Mój największy problem. Wiem, że nie warto. Budujesz coś poświęcasz czas i nagle upada z hukiem. Dziś ktoś inny zalewa pod korek osoby które były co tak ważne. Teraz musiałbym tracić czas i środki w imię czego? Uchylenia pieroga raz na jakiś czas? Nie warto. Od dwóch lat jako przegryw godzę się z tą sytuacją. #przegryw
  • 13
@Bubsy3D: doczytałem do "twój największy proplem", dalej mi się nie chciało, chodź szanuje, a wpis cały jakby wzrokowo przeczytałem. Czyli Twój największy proplem, to taki że byłeś wcześniej z dupa 3 lata, zamiast 3 tygodnie, a po tych 3 latach/ tygodni mogłeś ruchać inne i tak zmarnowaliście sobie te lata. I nie żaden przegrywa tylko #milosc
@Bubsy3D: ja się zakochałem jak ten głupi #!$%@? i to mnie zgubiło. Jakbym ruchal anioła, #!$%@? mi styki ze łba całkowicie i potem tego pożałowałem. Teraz już się przyzwyczaiłem do tego stanu ale zakładam ze gdybym na nią wpadł gdzieś na mieście pewnie dostał bym rozległego wylewu
@Bubsy3D 5 letni związek... 3 letni związek...
Ja byłem w 3 związkach które każda trwała po 3 miesiące, nawet nie całe... Nie którzy po prostu nie nadają się do związku... Najgorzej jak Ci to uświadomi dziewczyna... #!$%@? psychiką murowana...