Wpis z mikrobloga

@zpord: za o połowę mniej reklam, niebieski znaczek zweryfikowanego i jakies inne #!$%@? za 8$, normalnie bedzie mozna czytac i pisac bez tego ale bedzie cos w stylu light shadowbana twoje tresci beda mniej eksponowane. Tyle z teorii ostatecznie na czym stanie to chyba sam Musk jeszcze nie wie bo wczoraj pod wpływem targowania się z Kingiem zdecydował się, że 20 za znaczek to jednak przesada i padło na 8. (
@Florent: E, to w sumie mnie to nie dotyczy. Jesli obserwuje tych co chce i czytam tylko ich wpisy, to wlasciwie dla mnie sie nic nie zmienia. Glownie to chyba wiekszosc uzywa tak jak ja, ma swoich twitterowiczy i se ich sledzi
@zpord: Tak, zweryfikowanych kont jest około 100k obecnie. Wątpliwe, że na taką premkę zdecyduje się dużo więcej, przypuszczam, że 200k takich subów to by był sukces dla TT, ostatecznie to są jakieś grosze, kilka milionów miesięcznie maks, generalnie zmieni to fuck all jeśli idzie o ich zyski.
@Florent: To nie rozumiem o co ta cala sranda. Jego portal juz, wiec niech se robi co chce. Przeciez jak rozdupi tego twittera, to z czasem pojawi sie alternatywa