Wpis z mikrobloga

Jest tu jakiś znawca #agd? Szukam do mieszkania i sprawdzając neta zrobiła mi się taka lista:

Piekarnik
Podobają mi się funkcje parowe, dlatego wybór padł na:
Electrolux EOB8S39Z SteamBoost 800
Cena: 3650 zł

Płyta indykcyjna
Ta mi się spodobała, bo pomimo tego, że ma 70 cm, to wchodzi do szafki 60 cm, i ma 1 duże pole:
Electrolux EIV734 SLIM-FIT
Cena: 2260 zł

Lodówka
Będzie w małym salonie z aneksem kuchennym, więc musi być cicha. Z tego co widzę, to ciche sprzęty ma głównie Whirpool:
Whirpool WHC20 T352
Cena: 3099 zł

Zmywarka
To samo co w przypadku lodówki - ma być cicha. Wybór padł na:
Whirpool WIO3O540PELG
Cena: 2799 zł

Okap
Ma być cichy i wydajny. Padło na:
Falmec Built-In Max Evo
Cena: 900 zł

Bateria kuchenna
Spodobała mi się:
Blanco CATRIS-S Flexo
Cena: 1300 zł

Zlewozmywak
Ma być jednokomorowy, możliwie jak największy
Blanco PLEON 6
Cena: 1400 zł + 300 zł dozownik do mydła

Pralka
Ma być cicha i łatwo "wymienialna":
Whirpool W845WB Supreme Silence
Cena: 2469 zł

Suszarka
To samo co w przypadku pralki
Whirpool W7 D94WB Supreme Silence
Cena: 2899 zł

#mieszkanie #remont #remontmieszkania #pytanie #pytaniedoeksperta #urzadzaniemieszkania #remontujzwykopem #nieruchomosci #agd #sprzetkuchenny #kuchnia #lazienka #siemens #bosch #electrolux #whirpool #samsung #beko #pralka #suszarka #blanco #franke
  • 14
@becvvv: zmywarkę wziąłem whirpol z racji dotykowego panelu.

Jeśli już celujesz w płytę eletroluxa to koniecznie dobierz okap do pakietu. Płyta laczy się automatycznie przez podczerwień i dostosowywuje moc okapu do nagrzania pól. Kompletnie zapominasz o dotykaniu okapu. Jeśli jednak chcesz przestawić moc to możesz to zrobić z poziomu plyty. U siebie mam pakiet 80cm

Bateria i zlew z allegro. Dużo tańsze niż markowe. Jak się #!$%@? to i tak raczej
@becvvv: piekarnik spoko, płyta cienizna, lodówka średniak i tak Ci jebnie po 3-4 latach, zmywarks ze świetnym systemem domywajacym, okap jako taki, bateria i zlew mistrzostwo, pralka i suszarka #!$%@? na maxa.
@becvvv: jakie blaty w kuchni? Przy takich pieniądzach pomyślałbym o granicie i wtedy indukcja wpuszczona w blat a zlewozmywak podwieszany. Utrzymanie czystości i wygoda nieporównywalna no i wygląd tez. Zmywarka jeśli nie ma funkcji AirDry czyli otwierania n koniec to tez lipa. Okapy obyczaj z GlobaloLoteo. Chyba ze zależy ci na łączności z płytą to wtedy tylko electrolux
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stanley88: Potrzebuję 400 x 60 cm blatu i jeśli chodzi o laminat, to myślałem o:
EGGER Halifax dąb naturalny
Cena: 1230 zł

EGGER Dąb Nebraska naturalny
Cena: 630 zł

EGGER Dąb Hamilton naturalny
Cena: 605 zł

Ale bardzo mi się spodobały podwieszane zlewy. Najtaniej wychodzą blaty kompaktowe, w przypadku eggera to ceny ok 2000 - 2600 zł:
https://www.meble.pl/blaty/3263383:3263387/

Z tym, że z tego co kojarzę, to np. tę płytę electroluxa nie
@Notakaprawda:
Cześć, chciałem napisać do CIebie na priv, ale coś nie mogę.
Składam zestaw AGD do nowego mieszkania i potrzebuję pomocy. Muszę kupić wszystko - pralkę, suszarkę, lodówkę do zabudowy, piekarnik, mikrofalówkę, zmywarkę, okap, płytę indukcyjną. Najlepiej jakbym zmieścił się do 16 tysięcy, więc raczej nie górna półka.
Pralka i suszarka - myślałem o Bosch Seria 6. Pralka np. WAU28R0EPL, suszarka nie wiem.
Piekarnik nie mam pojęcia, polecają gdzieś na grupie