Wpis z mikrobloga

A mnie wlasciwie nikt z tego sezonu jakos mocno nie denerwuje. Nawet Dzasta, mimo ze nie czaje jej zachowania. Najbardziej irytujaca osoba jest moim zdaniem Bankierka. Jezdzi po Justynie, pisze jakies enigmatyczne komentarze, podscyca ciekawosc ludzi, a wszystko po to, zeby o niej mowiono. Kompletnie nie ma nic ciekawego do zaprezentowania. Kompletnie. Jej media spolecznosciowe calkowicie bezwartościowe. Nawet nie postuje regularnie chyba. Dzasta ma jakies zainteresowania, cos tworzy i chociażby z tego powodu mozna ja obserwować. A z jakiego powodu Bankierka ma tylu followersow? Nie wiem. Do grona najbardziej irytujacych postaci mozna rowniez dorzucic Janikow, czy jak im tam. Reklamy keczupow o watpliwym skladzie, dzieciowe, często szkodliwe polecajki i vlogi o wszystkim i niczym.
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 10
A ja nawet ostatnio na grupce na fb czytałam dyskusje o bulionerce i prawdę mówiąc dziwi mnie to, że budzi ona tyle emocji. Tam akurat było, że zapostowała na ig zdjęcie z bhpowcem, po tym, jak wrzucała tez zdjęcie z Martą38. I bylo #!$%@?, że atencjuszka i inne takie. Moim zdaniem wrzuciła normalną fotę jako fanka programu, mówiła to kilka razy na insta. Dostała możliwość spotkania się z uczestnikami i skorzystała, po
@pomerannia: atencjuszka. To co wyprawia na fb to dopiero paranoja. Zreszta wszyscy prawie uczestnicy to atencjusze. Niektorzy specjalnie zalozyli konto na ig przed emisja programu. Zachcialo sie zablysnac. Niestety nie bardzo maja czym.
@Zuza1990: No przecież tego typu programy to jest fabryka influencerow. Wystarczy zobaczyc na insta uczestników poprzednich edycji. Kilkutysieczny following i co post to reklama. Zobacz na Anitę, którą darzyłam sympatią dopóki nie obejrzałam odcinka specjalnego, gdzie narzekała „moje zycie, ciało po ciąży i moje dzieci są takie idealne, że ludzie piszą, ze to nie są moje tylko wynajęte i ze to nie ja je urodziłam” XD padłam jak to usłyszałam. No