Wpis z mikrobloga

Niesamowite że 2 lidze dalej można spotkać ameby grające na jakiś dziwny stadionach gdzie kat kamery jest całkowicie z dupy... Powinno wszedzie być jak w WL, jeden stadion i elo
#fut
  • 11
@OgolnieRzeczBioracGeneralnie raz że nie mam zamiaru co mecz zmieniać kamery bo jakiś daktyl sobie gra na śmiesznych stadionach, bo mu "nudno", to dwa nigdy nie uzyskamy takiego samych ustawień jak na moich domyślnych na normalnym stadionie.

Jak ci nudno to graj sobie sezony online, to brzmi jak rozgrywki dla ciebie
@kkarol93: No tak, usuńmy wszelkie możliwości personalizacji własnego klubu, nazwy, strojów, stadionów, usuńmy wszystkich piłkarzy i niech każdy gra składem Realu i Barcelony. FUT od początku był nastawiony na różnorodność. A tobie jak się nie podoba to możesz się przenieść na eFootball od Konami gdzie nie mają licencji prawie na nic, czysta rozgrywka jaką lubisz.
@OgolnieRzeczBioracGeneralnie nie przeniose się, bo nie tylko mi się to nie podoba, tylko wszystkim mającym choć trochę rozumu i skilla. Ty się do takich osób nie zaliczasz.
I nawet nie potrafisz zrozumieć dlaczego chociażby w LW jest tylko 1 stadion. Ale życze ci żebyś jednak kiedyś ogarnął w czym problem, ale to przyjdzie z czasem jak wejdziesz na trochę wyższy poziom rozgrywki.
@kkarol93: no masz racje, powinno być po prostu że co sobie tam ustawi przeciwnik to jego sprawa a po stronie innego gracza powinien być jego ustawiony stadion, tak jak jest ze strojami i byłoby ok, ja często trafiam na stadion gdzie pół boiska jest w cieniu i jak mam ustawione czarne stroje to nie widać piłkarzy xD