Wpis z mikrobloga

Co myślicie o lamelach w takim miejscu? Zrobiłem sobie wizualizację mojego przyszłego salonu z aneksem (ma ok. 23 m2). Z jednej strony nawet mi się podoba, ale z drugiej wydaje mi się, że to epicentrum kurzu.

#mieszkanie #remont #remontmieszkania #rynekpierwotny #pytanie #pytaniedoeksperta #deweloperka #urzadzaniemieszkania #remontujzwykopem #projektmieszkania #nieruchomosci #lamele
becvvv - Co myślicie o lamelach w takim miejscu? Zrobiłem sobie wizualizację mojego p...

źródło: comment_16674017262rPM1IokZPTw6nzdJh0aU7.jpg

Pobierz

Co lepsze?

  • A 56.1% (138)
  • B 43.9% (108)

Oddanych głosów: 246

  • 32
W czym robisz projekt?


@hyck: Projekt w sketchup, a wizualizacja w vray, tylko że umiem tyle co się nauczyłem z filmików na yt by ten salon zrobić i szafę do stolarza
@becvvv: nie zrozum mnie źle, mnie się te lamele podobają, ale czuję, że za dwa trzy lata będziesz je zrywać... pamiętaj, ze na wizualizacji nie ma dywanu, kwiatów i zasłon (o ile to wszystko będziesz chciał), nie widać też stolika kawowego, jeśli on będzie, a to wszystko zrobi robotę :) zostaw tę ścianę jaka jest, bez żadnych lameli czy betonu konstrukcyjnego i innych takich udziwnień, bo będziesz demontować w cholerę. w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@amstaf01: wyżej pisałem - sketchup do projektu, vray do wizualizacji. Zawodowo się tym nie zajmuję; obejrzałem kilka tutorialów na yt przez weekend i tyle xd