Wpis z mikrobloga

Suplementacja w diecie KETO

Diety tłuszczowe często są postrzegane jako uniwersalny sposób na szczupłą sylwetkę, zdrowie, witalność i dobrą wydolność. Choć rzeczywiście ograniczenie podaży węglowodanów na rzecz tłuszczu w diecie keto może pozytywnie wpłynąć na Twój organizm, nie można zapominać o właściwym zbilansowaniu menu. Jakich suplementów nie powinno zabraknąć na Twoim talerzu, jeśli rozważasz przejście na dietę ketogeniczna, dowiesz się ze Znaleziska:

https://www.wykop.pl/link/6884693/suplementacja-w-diecie-keto/

Przy okazji przypominamy o naszej diecie pudełkowej Keto+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Keto+ to pierwsza i jedyna ketogeniczna dieta pudełkowa, z wyborem menu! Codziennie wybieraj z 10 propozycji keto dań, wygodnie w aplikacji mobilnej. Więcej info znajdziesz na:

https://ntfy.pl/diety/dieta-keto-z-wyborem-menu

#ntfy #keto #ketoza #zdrowie #dieta #jedzenie #ciekawostki
NiceToFit_You - Suplementacja w diecie KETO

Diety tłuszczowe często są postrzegane...

źródło: comment_1667386294D93EvDwxfzni16n0MxKTOf.jpg

Pobierz
  • 13
@Nice_To_Fit_You: Podpinam się do powyższego pytania o kod. Zastanawiam się nad przejściem z obecnej bo może jesteście znacznie drożsi ale dobrą macie elastyczność zamówień co się ceni.

Do tego nie myśleliście o możliwości "polepszania" opcji tak by móc np. czasami dokupić sobie wyższe opcje? Ta najdroższa codziennie to stanowczo nie mój budżet na jedzenie ale raz na jakiś czas byłbym gotów dopłacić i spoko jakby się dało np. raz w tygodniu
będzie kodzik rabatowy w listopadzie?


@Moser: @Herubin Hej, będzie kod rabatowy najpewniej 7%. Ze względu na rosnące koszty coraz trudniej załatwić mi 10% dla Wykopków, ale spróbuję powalczyć. Pewnie tak w okolicach 7-10.11 będę miał decyzję. Jak coś to będę was wołać.
Do tego nie myśleliście o możliwości "polepszania" opcji tak by móc np. czasami dokupić sobie wyższe opcje? Ta najdroższa codziennie to stanowczo nie mój budżet na jedzenie ale raz na jakiś czas byłbym gotów dopłacić i spoko jakby się dało np. raz w tygodniu podbić opcję za dopłatą.


@Herubin: przekażę twój pomysł wyżej. Jest szansa, że ktoś uzna to za sensowne rozwiązanie i za jakiś czas wprowadzimy taką opcję. Podobnie było
BTW możesz wierzyć albo nie, ale pamiętam cię jeszcze ze starych dobrych czasów na wypoku, gdy na swoim prywatnym koncie toczyłem z tobą dyskusje pod różnymi znaleziskami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nice_To_Fit_You: Stare dobre czasy gdy merytoryczna dyskusja miała jeszcze jakiś sens tutaj (,)

przekażę twój pomysł wyżej. Jest szansa, że ktoś uzna to za sensowne rozwiązanie i za jakiś czas wprowadzimy taką
Spoko jakby przeszło bo co prawda jeszcze nie miałem okazji spróbować samego smaku ale widzę, że dajecie dobrze radę elastycznością.


@Herubin: Jest w firmie duży nacisk na to, żeby przebijać konkurencję jakością dań. Ale o ile smak potraw to często kwestia gustu, to już w kwestii elastyczności wyboru i możliwości personalizacji zamówień nie ma chyba w pl drugiego takiego cateringu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nice_To_Fit_You: A jakością aplikacji? Bo teraz chyba mocno przegrywacie w szczególności po ostatniej aktualizacji. Jak wolno działało tak działa nadal, a teraz jeszcze za każdym razem wylogowuje i cały proces onboardingu na nowo trzeba przeklikiwać (iOS) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@drwxr: Jestem przekonany, że jest to na bieżąco monitorowane. W każdym razie niektóre błędy w aplikacji trudno jest od ręki wyeliminować. Nawet jak jest gotowy kod, to sam proces zatwierdzania nowej wersji w Sklepie trochę trwa. Ale cierpliwości, jeśli problem jest powszechny, to na pewno zostanie wkrótce rozwiązany.
Do tego nie myśleliście o możliwości "polepszania" opcji tak by móc np. czasami dokupić sobie wyższe opcje? Ta najdroższa codziennie to stanowczo nie mój budżet na jedzenie ale raz na jakiś czas byłbym gotów dopłacić i spoko jakby się dało np. raz w tygodniu podbić opcję za dopłatą.


@Herubin: Przekazałem twoją sugestię do centrali. Otrzymałem odpowiedź, że:

Można dzięki SELECT w aplikacji, wybrać dania na dany dzień lub dokupić z wyższych