Wpis z mikrobloga

Faceci głosowali żeby została Hugolina bo to jedyna szansa na rozdzielenie Mikusia i Moni. Spora męskiej części wie Że Monia to jest mózg i lubiana, w swoich marzeniach stoją z nią na ścieżce lojalności xD dodatkowo chcą udowodnić że z mikusia strony to układ i nic z tego nie będzie. Dlaczego faceci glosowali żeby odpadł Adam? Bo jeden wyższy rywal więcej, który może się podobać damskiej części (bo wysoki hahahaj...) jakby Mikuś brał na poważnie dymogenną Hugoline , to by nie robił takich akcji po dostaniu tego listu, samo jej zachowanie mogło dać innym do myślenia żeby ją wywalić, a jednak nie poleciała. Nie wiem w kogo one były tak wpatrzone, przecież ani jeden facet ( poza Piotrem ) nie był atrakcyjny z tych co odpadł.
#hotelparadise
  • 6
@Aurelia2021: dobre pytanie.. ciezko powiedziec czy jest taka... Oni raczej szukaja pary do finalu, nie kieruja się tym czy kogos lubia, tylko z kim maja szanse dojsc do finalu. Ja osobiscie z tego calego towarzystwa wybieram Anżeĺę.
@Asia01: ale z trójki która jest na pandorze wybierają uczestnicy dwie pary, a potem przed ścieżką lojalnosci znowu wybierają uczestnicy. Z tego co wiem gdy miało być głosowanie wtedy co wybierali osoby ktore mialy.wyleciec Marek tlumaczyl komus tam ze nie wybral Moniki bo Monike wszyscy lubia( wtedy co wybrali : Hanie, Ventyla i Szakire. Gdy wrocil Adam tak samo ja wybral bo wie ze z nia sie dobrze przebywa i jest