Wpis z mikrobloga

W Szczecinie kobieta około 30 lat zginęła spadając z 10 piętra bloku na wejście do klatki.

Próbowała odebrać sobie życie po czym zmieniła zdanie i w nieudany sposób chciała wrócić na klatkę, co można wywnioskować po tym wpisie https://twitter.com/malczynskim/status/1587488429604048896?s=46&t=e_ickhG9weqo5Z4tshAtJg

Cale szczęście profesorowie chłopskiego rozumu z wykopu ustalili już inną rzeczywistość:

1. Nie 30 letnia kobieta, a nastoletnia Julka.
2. To tylko głupi hehe trend z tik toka, nie odebranie sobie życia.
3. Co to za pokolenie teraz hehe nastolatki takie głupie i wypadają z okien, KIEDYŚ ludzie nie wypadali z okien.
4. To był spisek chińskiej agentury, zostaliśmy tak zaprojektowani, by robić głupie rzeczy - jak np wypadanie z okna dla zabawy hehe.
5. Nagroda Darwina dla samobójczyni przyznana przez Wykop - a gdzie nagrody dla tych wszystkich wpdających pod pociąg/metro? Może to też jest głupi trend z Tik Toka?

Tak właśnie rodzą się teorie spiskowe.

#wykop #chlopskirozum #akademiachlopskiegorozumu #boomer #teoriespiskowe
Mjj48003 - W Szczecinie kobieta około 30 lat zginęła spadając z 10 piętra bloku na we...

źródło: comment_1667369654R4k9VOxxRUWtBzYjF9nQJ0.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Mjj48003: Ok ale co do różnic w proponowanych przez tiktok filmów to akurat prawda, na yT jest gościu który to sprawdzil i faktycznie w Chinach nie uświadczysz tych bzdur które nam sie wyświetlają. Żadna teoria spiskowa tylko fakt, co mnie w sumie nie dziwi bo Chińczycy myślą długoterminowo i pragmatycznie.
  • Odpowiedz
wykopki plotkujące jak baby na targu.


@slapdash: To dokładnie tak jak ty przecież xD
Gdzie pisze zesrany płaczliwy op, bo ktoś go dał na czarną, tam zjawia sie troll serwisu, srashdash ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To był spisek chińskiej agentury, zostaliśmy tak zaprojektowani, by robić głupie rzeczy - jak np wypadanie z okna dla zabawy hehe.


@Mjj48003: polecam zainteresować się chińskim tiktokiem. Zachodni tiktok to rak
  • Odpowiedz
@Mjj48003: Czemu nie wołasz, kiedy o kimś mówisz? Bo jeszcze próbowałbym się bronić, nie? Robisz ze mnie głupiego, czemu nie wkleiłeś mojego pierwszego komentarza? Trochę nie pasuje do naracji? Sam zakwestionowałem, że kobieta robiła to przez wpływ TikToka. W innej nitce napisałem, że CZYTAŁEM na jakiś temat, nie, że w to WIERZĘ czy POPIERAM. Naucz się widzieć świat w bardziej różnorodny sposób, nie tylko zerojedynkowo.
mamabijeatataniezyje - @Mjj48003: Czemu nie wołasz, kiedy o kimś mówisz? Bo jeszcze p...

źródło: comment_1667453458xSaQdgPN6pELNsH8mO4JJ6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz