Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent #dc4content #quovadiswykopie

Ostatnio postanowiłem sobie odświeżyć wykopową klasykę i obejrzałem po raz setny AMA z Jędrkiem. Moją uwagę zwróciło powiązane pod znaleziskiem: "DJ na wesele". Nie skojarzyłem, jaki związek może mieć Jędrek z jakimiś weselnymi didżejami, więc wszedłem we wkład użytkownika @ddaapp, przejrzałem dodane przez niego powiązane i co się okazało? Otóż ów użytkownik dodał "DJ na wesele" do kilku różnych przypadkowych znalezisk. Oprócz "DJ na wesele" znalazły się też inne ciekawe linki: "Pozycjonowanie" i "Agencja SEO".

Postanowiłem spytać moderatorów co sądzą o takim procederze i zgłosiłem dwa pierwsze lepsze linki pt. "DJ na wesele". I cóż się okazało? Moderator dC4 twierdzi, że te linki jak najbardziej powinny tam być! (screen w załączniku)

Więc wykopowicze, jeśli macie jakichś znajomych didżejów weselnych lub agencję SEO i chcecie podsunąć im pomysł na promocję - to powiązane pod znaleziskami są idealnym miejscem! Wykop nie ma nic przeciwko. :)
InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII - #moderacjacontent #dc4content #quovadiswykopie 

Ost...

źródło: comment_XnRMRCLGw7xP4PLv7wkZBi74SdtiXbsH.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz