Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ved-: ponad 2 lata użytkuje SS3 Kombi Sportline 2.0 TDI 190 KM.
Na plusy:
trwałość, 150 000 km obecnie, nic się nie dzieje złego; jak się coś psuje to są to pierdoły zazwyczaj, które sam wymienisz z pomocą youtube'a jak np. Przycisk Start.
Komfort podróżowania. Nie jest to może A6 pod względem zawieszenia, ale pare drobnych modów i jest naprawdę ok i dobrze się prowadzi;
Przestronność, w tym segmencie nie ma większego samochodu.
  • Odpowiedz
@lemansblue: dzięki wielkie za obszerna opinie. Mam jeszcze pytanie, zajmujesz się handlem, to dotyczy też sprzedaży dla klientów indywidualnych czy większe paczki?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ved-: aktualnie ze względu na ceny i wymagania polskich klientow xD głównie exportuje samochody na zachód i wschód, ale sprzedaje tez indywidualnie. Kwestia budżetu i oczekiwań ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz mam dostępnych z 10 Superbow, tylko takich świeższych od 2019 w górę, i kilka sztuk z 2018 zostało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WybuchowyCzajnik: nie bawiłbym się regenerację, wiem że to robia, ale na amorki nowe masz 2 lata gwarancji od producenta a u Janusza co regeneruje wiesz jak jest. Mój znajomy, który kupil ode mnie Superba, kupuje np. amorki z Passata/Golfa 7,5. Są podobno bardziej wytrzymałe i co ciekawe tansze (jak patrzylem po moich rabatach ok 1000 zl sztuka) aczkolwiek ostatnio pisal, że po zrobieniu 100k tez sie poddały. Tylko, że on
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lemansblue: widzę że masz doświadczenie w vagu to się podepne - co uważasz o Superbie II ale w 3.6 FSI? Co do gazu - wiem że bezpośredni wtrysk, ale pomijając dotrysk pb słyszałem że nadal lubi gaz. Jak ogólna opinia o pojeździe?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WybuchowyCzajnik: powiem Ci szczerze, że ja bym raczej miał problem ze zwykłym zawieszeniem. Nie jestem zachwycony komfortem jazdy. DCC ma sporo plusów. Ja do swojej dołożyłem rozpórkę i tuleje wahaczy od Audi RS3 bo te fabryczne w Superbie są tragiczne (trzeszczą jak w Żuku na nierownosciach) i auto teraz się prowadzi znacznie pewniej. Uważam po prostu ze w tym segmencie warto zaznac troche wygody, mimo że ma to swoją cenę.
  • Odpowiedz
@lemansblue: jeszcze koszt jest do zniesienia bo przy moich przebiegach zrobię to raz i powinno wytrzymać, tylko brak zamienników i dostępność trochę mnie odstrasza bo boje się unieruchomienia auta na jakiś długi okres. Nie chcę potem na szybko kupować Matiza za 2k żeby mieć czyn jeździć jak będę czekał 2 tygodnie na części xD
Ale dzięki za opinie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WybuchowyCzajnik: znaczy generalnie to nie jest też tak, że Ci walnie ten amor i kaplica. Po prostu ciekną i nie pracują juz tak dobrze jak powinny. Ale jak się boisz, nie masz sprawdzonego serwisu to rzeczywiście moze lepiej bez.
  • Odpowiedz