Wpis z mikrobloga

@powrutkrula: Lol żaden emigrant nie chce wracać do polski na stałe po tylu latach xD zdecydowanie miał na myśli ze jak wróci kogoś odwiedzić - a wiec dopóty ma zagraniczna rezydencje podatkowa dopóty jest wolny

Zreszta Rzeczpospolita to kraj z dykty i kartonu wiec i tak się nie skapnie czy OP tam mieszka czy nie tak długo jak długo ten się osobiście nie zamelduje na pobyt stały - a kto
  • Odpowiedz
  • 0
@Medametcha czemu aż 1.7k podrożała aplikacją ostatnio? Będę aplikował w przyszłym roku więc temat mnie interesuje ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@innv: 1.3k kosztuje sama aplikacja, reszta to testy, paszport, etc. Ogólnie rzecz biorąc, ładnie jebią ludzi na kasę z tym obywatelstwem, no ale jak ktoś tego potrzebuje to cena i tak nie jest zła jak za coś, co dostaje się na całe życie.
  • Odpowiedz
po #!$%@? wy to robicie to nie sprawi ze magicznie jestescie lepsi plus w takiej armii i tak wiedza ze byliscie polakamj i do mi5 np nigdy cie nie przyjma chyba ze na tlumacza


@pakujmandzur: Mnie to raczej dziwi, jak ktos moze sobie wyrobic obywatelstwo innego kraju, a tego nie robi.
  • Odpowiedz
@innv: Dokładnie, dlatego właśnie u opa wyniosło to aż 1.7k, bo do tego dochodzi paszport UK i reszta potrzebnych bzdetów do otrzymania obywatelstwa.

jak ktos moze sobie wyrobic obywatelstwo innego kraju, a tego nie robi.


@mielonkazdzika: Jak ktoś nie wiąże z danym miejscem swojej przyszłości to obywatelstwo jest wyłącznie zbędnym wydatkiem.
  • Odpowiedz
Jak ktoś nie wiąże z danym miejscem swojej przyszłości to obywatelstwo jest wyłącznie zbędnym wydatkiem.


@romek898: e tam, nigdy nie wiesz co życie przyniesie. Obywatelstwo jest dożywotnie, równie dobrze OP będzie chciał na emeryturę osiąść w jakiejś wiosce w górach w Szkocji a Polska po kolejnej wojnie światowej będzie zgruzowanym pustkowiem. Albo po komunistycznym przewrocie krajem o poziomie życia dzisiejszej Kuby. Jak ktoś ma 30 lat a jego dalsza oczekiwana
  • Odpowiedz