Wpis z mikrobloga

Moja kuzynka - piękny przykład #blackpill Tym razem Chad Włoch, wcześniej też tylko z zagranicy, Polacy niegodni.

A i tak jak się słyszy rozmowy w rodzinie to ona jest ta biedna, poszkodowana, bo prawie 30 lat i życie ma nieułożone.

To, że ja mam życie nieułożone nikogo nie interesuje. U mnie wszyscy myślą, że to facet ma mega prosto kogoś znaleźć, a nie na odwrót, że to kobiety mają pod górkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) U was w rodzinach podobnie?

#tinder #p0lka #przegryw #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 17
  • Odpowiedz
@eli_eli_lema_sabachthani: ja dzisiaj dowaliłem, że znalazłem dziewczyne- Niemke jak mnie wypytywano na obiedzie po cmentarzu. Pokazałem nawet kilka zdjęć, rzekomo jej, które pochodziły z mojego fap folderu (w ubraniu). Ciotki i kuzynki sie odpaliły, 2 kuzynki nawet podjęły próbe swatania mnie z ich koleżankami, bo jak to Niemke, a nie z Polski
  • Odpowiedz
  • 32
@eli_eli_lema_sabachthani mam bliźniaczkę, mamy po 30 lat i ona chyba od 9 ma jednego chlopaka. Żaden chad, ale też nie przegryw. Żyją sobie z szczęśliwie i elo. Na mnie natomiast cała rodzinka położyła już krzyżyk, bo jakiekolwiek emocje bliskie przywiązaniu udało mi się jak dotąd wzbudzić tylko u mojego kota. Byliby zdziwieni gdyby dowiedzieli się, że jestem tęczowy, a jeszcze bardziej gdyby wiedzieli, że wśród gejów też zdarzają się przegrywy ( ͡
  • Odpowiedz
@komuch92: przede wszystkim trzymali laski w ryzach żeby się własnie nie puszczały z byle kolesiem bo ma ładne oczka, a wybierali dobry materiał na męża, czyli ogarniętego chłopa z okolicy co miał dużo hektarów i krów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja dzisiaj dowaliłem, że znalazłem dziewczyne- Niemke jak mnie wypytywano na obiedzie po cmentarzu. Pokazałem nawet kilka zdjęć, rzekomo jej, które pochodziły z mojego fap folderu (w ubraniu). Ciotki i kuzynki sie odpaliły, 2 kuzynki nawet podjęły próbe swatania mnie z ich koleżankami, bo jak to Niemke, a nie z Polski


@77023: ale prychłam, musze to u siebie przetestować xDD

Największy ból dupy dla #p0lka to niezmiennie gdy jakiś facet zwiaze
  • Odpowiedz